Do jakiego rodzaju zdrowotnych celów wykorzystuje się laser? Jakiego rodzaju zabiegi dzięki niemu jesteśmy w stanie przeprowadzić?

Laser frakcyjny jest najbardziej właściwy do odmładzania twarzy, rąk lub dekoltu, jest też polecany do usuwania blizn potrądzikowych. Laser CO2 tworzy wiązkę dwutlenku węgla, co sprawia, że zachodzi błyskawiczna odnowa stref zniszczonych. Stosowanie lasera frakcyjnego znacznie poprawia stan skóry, szczególnie w zakresie pigmentacji a także rozszerzonych porów.

Depilacja laserowa nóg
Napisane przez: Elite
Na podstawie danych z: Elite
Komórki skóry właściwej poddane działaniu lasera kreują nowe struktury kolagenu i rozpoczyna się proces remodelowania tej substancji, więc zabiegi laserowe są faktycznie dobrym wyborem w obszarze likwidowania blizn potrądzikowych, zmian skórnych, a także piegów. Zabieg laserem jest w stanie różnić zależnie od zdefiniowanych ustawień - czy to pod kątem ilości otworów, ale i pod kątem mocy i okresu trwania impulsu. Im bardziej znaczna siła lasera oraz okresu trwania impulsu, tym większa inwazja, bardziej znaczny stan zapalny, lecz również bardziej zadowalające rezultaty odmładzania.

Inne artykuły

Kompetentne zwalczanie blizn i depilacja laserowa

depilacja laserowa
Napisane przez: Elite
Na podstawie danych z: Elite
Blizny na ciele czy twarzy - pooperacyjne czy też potrądzikowe - mogą sprawiać mniejsze poczucie własnej wartości. Wiele osób czuje się źle oraz niekomfortowo z bliznami, jednak aktualnie wolno korzystać z zabiegu usuwania blizn laserem.


Zależnie od właściwości skóry oraz możliwości pacjenta dobiera się właściwe parametry impulsu. Tego typu zabieg jest praktyczne bezbolesny, wykorzystuje się miejscowe znieczulenie. Po zrobionym zabiegu, przez 2-3 godziny pacjent jest w stanie czuć bólowe dolegliwości dość zbliżone do skutków oparzenia. Miejsce, gdzie wykorzystywany był laser jest czerwone, skóra zaś wygląda na dosyć mocno naciągniętą. Czasami może i wystąpić obrzęk. Po około sześciu dniach od zabiegu rumień znika, natomiast skóra przybiera brązowy koloryt.

Opublikowany artykuł Ci się spodobał? Więc odwiedź serwis www (https://radom.centrumdemed.pl/ceny-implanty/), który zawiera podobne dane na omawiany wątek - one także będą wciągające.

W tym właśnie czasie można już wykorzystać makijaż i powrócić do zwyczajnej aktywności. Tego typu leczenie wymaga około tygodnia czasu, ażeby skóra wróciła do normy. Przez zabiegiem laserowym koniecznie trzeba odbyć konsultację lekarską. Lekarz przeprowadzi wywiad oraz objaśni pacjentowi zasady zabiegu laserem.

w laboratorium - laser
Napisane przez: NTNU, Faculty of Natural Sciences and Technology
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W dalszej kolejności razem podejmą decyzję o inwazyjności planowanej metody (leczniczy laser w Tarnowie). Pacjent otrzyma zalecenia odnoszące się do postępowania przed a także po zabiegu oraz receptę na krem znieczulający, który koniecznie należy stosować godzinę przed zabiegiem. Ilość powtarzania zabiegów jest określana przez lekarza, a zależna jest od wielu czynników, między innymi, od typu zmian. Właściwie w całym kraju jesteśmy w stanie przeprowadzić takie zabiegi, ale bez wątpienia jak laser Tarnów zasługuje na specjalną uwagę.
21/03/01, 07:41:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.