Wiosna to czas, kiedy czujemy się wycieńczeni i często jesteśmy narażeni na różne infekcje

Wiosna to przepiękny okres, kiedy wszystko budzi się z zimowego snu. Jednakże mimo słońca i lepszej temperatury, ludzie często czujemy się osłabieni. Przyplątują się do nas także różne przeziębienia.


To dlatego, że po zimie mamy niską odporność. Nasze ciało chce uzupełniającej dawki energii.


Inne artykuły

Jakie są wszelakie skuteczne sposoby na zaparcia oraz o jakiej sprawie należałoby pamiętać przy ich stosowaniu?

warzywa
Napisane przez: Jonathan Rolande
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Okres zimowy to czas, kiedy ludzie wykonują mniej sportu. Własna gramatura niestety rośnie niemal nieubłaganie z dnia na dobę. Każdego ranka budzimy się z solennym przyrzeczeniem, iż już niedługo, już od dziś zaczniemy więcej ćwiczyć, a nade wszystkim w mniejszym stopniu spożywać jedzenie.


Jednak wtedy rozpoczynają funkcjonować tzw. prawa Murphy'ego, wg których jeśli coś może pójść jeszcze mniej korzystnie, to tak się niestety stanie.


sen
Napisane przez: Commander, U.S. 7th Fleet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Warto wówczas rozglądnąć się za preparatem, który będzie mieć odpowiednią porcję witamin oraz substancji, które dodadzą nam energii. Należy taki preparat kupić już dziś i zacząć natychmiastowe zażywać, ponieważ wyniki nigdy nie są natychmiastowe i musimy zaczekać na nie przynajmniej tydzień. Możemy kupić na przykład Vigor Up. To świetny środek do bitwy ze zmęczeniem i sennością. Idealny sposób na to, żeby w połowie dnia, gdy mamy jeszcze masę rzeczy do załatwienia, nie dopadało nas przemęczenie. Celem nie jest wyłącznie o naładowanie energią, ale też o pomoc w koncentracji. Dlatego Vigor Up zażywają również studenci, którzy przygotowują się do sesji.


Jeżeli interesuje nas Vigor Up cena miło nas zdziwi. Przy sporej dawne różnych minerałów i witamin (na przykład: B1, K, C, PP) jest dosyć niedroga. Dodatkowo, Vigor Up ma ekstrakty, które w naturalny sposób dodają nam witalności. Są to zwykle wyciągi z nasion guarany oraz ekstrakt z liści Yerba Mate.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.