Lampa do światłoterapii ma szansę zaoferować sporo pozytywnego

Lampa do światłoterapii może dobrze zadziałać na nasze samopoczucie. Im więcej słońca i odpowiedniego światła jest w naszym otoczeniu, tym więcej radości czujemy oraz lepsze jest nasze samopoczucie. Niestety funkcjonujemy w takim klimacie, że przez kilka miesięcy jesteśmy skazani na szarą pogodę, kiedy tego słońca jest malutko.
leczenie światłem
Napisane przez: Keoni Cabral
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Dlatego kiedy wyczuwamy, że stajemy się osowiali, na nic nie posiadamy ochoty oraz rozpoczyna nas łapać depresja, to należy skorzystać z możliwości, które daje nam lampa do światłoterapii. Systematyczne używanie z niej w okresie jesienno-zimowym sprawi, że nasze samopoczucie będzie się miało rzeczywiście odpowiednio, będziemy mieli dużo siły i energii na wykonywanie codziennych zadań, a co więcej będziemy także mocniej radośnie nastawieni do życia. Nieprawdopodobne w tym wszystkim jest także to, że taka lampa chociaż niewielka wielkością posiada wielką moc, a przekonuje się o tym znacznie więcej ludzi (terapia światłem - lampa) - http://www.ilumina.pl/lampa-do-swiatloterapii-innosol-mesa-160-mega-bright-alu-dim.html.

Warto zobaczyć kiedy mamy szansę z niej skorzystać w naszym otoczeniu

Jeśli dochodzimy do wniosku, że dobrze zrobiłaby nam taka terapia światłem, to trzeba sprawdzić, czy jakiś salon kosmetyczny działający w naszym otoczeniu nie oferuje nam szansy używania z takiej lampy. Jeżeli tak, to trzeba się zapisać na taką terapię, bo już regularne korzystanie z niej po kilka minut może bardzo poprawić nasze nastawienie do świata, lecz też w dobry sposób oddziałuje na naszą bezsenność.


Inne artykuły

Depresja niebezpieczną chorobą XXI wieku – jak się jej pozbyć?

światło
Napisane przez: 霞客 周
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Już od dawna wiadomo, że depresja jest jedną z tych chorób z jakimi powinno się za wszelką cenę walczyć, bowiem nieleczona może niestety doprowadzić do poważnych konsekwencji. Niektórzy nazywają ją chorobą cywilizacyjną XXI wieku, gdyż może przytrafić się każdemu – bez względu na wiek, płeć, czy miejsce zamieszkania.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.