Ząb
implant zęba
Napisane przez: GERATHERM®

Implant zęba - czyli, najlepszy w obecnej chwili sposób na odzyskanie własnego uśmiechu

Na pewno wewnątrz swoim dłuższym, lub krótszym egzystencji chociaż raz poczułeś, iż w twojej buzi "jakaś rzecz jest nie tak". Bywa to zawsze związane wraz z naszym ząbkami, które to często odzwierciedlają nasz sposób odżywiania, lub coś całkowicie innego - stan naszego własnego zdrowia wewnętrznego.
stomatolog
Napisane przez: East Midtown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nie lubisz borowania zębów? Nowoczesne gabinety dentystyczne gwarantują bezbolesne metody leczenia

Dzieci nie przepadają za dentystami. Zanoszą się płaczem jak tylko będą słyszeć informację, że wraz z rodzicami idą do gabinetu stomatologicznego oraz wszelkimi metodami chcą ich od tego odciągnąć. Jeśli pomimo dorosłego wieku ty również odczuwasz trwogę przed stomatologiem z wiertłem, powinieneś poznać nowoczesne metody leczenia, wprowadzane w większości gabinetów dentystycznych. W aktualnych czasach nie musisz bać się bólu – nawet nie dostrzeżesz, kiedy stomatolog zakończy zabieg oraz będziesz mógł pójść do domu.
stomatolog wrocław
Napisane przez: Simon_sees
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak dbać o zęby, ażeby im nie zaszkodzić?

Każdego dnia sięgamy po szczotkę jak też pastę do czyszczenia zębów, wykonujemy parę bezwiednych ruchów po czym zdaje się nam, iż w żaden sposób nie można ząbkom zaszkodzić.


Jak dbać o zęby, ażeby im nie zaszkodzić?

Na nieszczęście, takie myślenie jest ogromnie zgubne - nawet pozornie banalny i oczywisty zabieg, jak czystość jamy ustnej, wymaga dużej wiedzy.
kobieta myjąca zęby
Napisane przez: ND Strupler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czyszczenie uzębienia szczoteczką i pastą chociaż dwa razy dziennie, a najlepiej po każdym posiłku jako zabezpieczenie przed zepsuciem zębów

Proste, piękne zęby są pragnieniem każdego człowieka. Najwyższą istotę odgrywa codzienna higiena jamy ustnej i zębów. O zdrowie zębów powinno się troszczyć od maleńkości. Wizyta u stomatologa to autentyczne wyzwanie i dla malucha, i dla opiekunów.
problemy z dziąsłami
Napisane przez: Bobol
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Mam kłopot z dziąsłami i sposoby walki z nimi

Kłopoty z dziąsłami ma bardzo dużo ludzi. Ale nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że gdy dziąsła krwawią w czasie szczotkowania to jest kłopot. Z tego powodu na problemy z dziąsłami trzeba reagować. Najlepiej pójść do dentysty. Wybór innej pasty do zębów też może dać bardzo duża ulgę, tak samo jak zmiana szczoteczki.
implant stomatologiczny wrocław
Napisane przez: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Implanty stomatologiczne we Wrocławiu - a więc, w jaki sposób odzyskać uśmiech wraz z jego dożywotnią gwarancją

Nasze własne ząbki, to tak naprawdę pewnego rodzaju wskaźnik pokazujący stan naszego własnego organizmu. Najczęściej ich bóle pokazują naszym osobom, że "jakaś rzecz jest nie tak", no i to nie tylko wewnątrz jamie ustnej.
ortodonta
Napisane przez: Aine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kto to jest ortodonta oraz kiedy dobrze się do niego udać? Co jest wskazaniem do wizyty?

Żeby osiągnąć ładny uśmiech musimy pamiętać o paru rzeczach, podstawą są jednak zdrowe zęby. Aby je mieć troszczymy się o higienę jamy ustnej i regularnie chodzimy do dentysty. Jednakże to może nie wystarczyć, ponieważ kolejnym elementem jest odcień naszego uzębienia. Wiadomo, chcemy by był śnieżnobiały, dzięki nowym technologiom wybielania jest to dzisiaj możliwe. Jeszcze jednym aspektem, o który trzeba zadbać, żeby nasze zęby były idealne, jest prawidłowy zgryz.
rehabilitant
Na podstawie danych z: morguefile.com

W jaki sposób uzupełnić deficyty w uzębieniu?

Pełne uzębienie jest niesłychanie ważne dla człowieka w każdym wieku z minimum kilku powodów.


W jaki sposób uzupełnić deficyty w uzębieniu?

Po pierwsze prawidłowe drobienie pokarmu wpływa na działanie całego układu trawienia, natomiast braki w uzębieniu prowadzą w tym wypadku do nieodwracalnych skutków.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.