Dużo współczesnych par nie może się ze sobą porozumieć. Czy istnieje recepta na kryzys małżeński?

Niestety, ale współcześnie ludzie są bardzo zabiegani, przez co wielu z nas nie ma czasu na to, żeby choć na chwilę się zatrzymać i przemyśleć relacje ze swoimi najbliższymi. W rezultacie, dość często dochodzi do konfliktów między poszczególnymi członkami rodziny, a zwłaszcza między małżonkami, zarówno z krótkim, jak i długoletnim stażem.

małżeństwo
Napisane przez: Chareze Stamatelaky
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Statystyki informują, że praktycznie większość par ma w związku jakieś problemy. Kłótnie są codziennością w wielu przypadkach i wiele z nich uważa, że jak najbardziej jest to normalne zjawisko. Zwykle nie są one zbyt poważne, dlatego takie małżeństwa mogą przetrwać nawet wiele lat i się wzajemnie detronizować. Nie znaczy to jednak, że nie warto podejmować chociażby prób polepszenia takich sytuacji. Jest wiele przykładów takich par, które w zasadzie w ogóle się ze sobą nie sprzeczają. Tylko wtedy można stworzyć naprawdę szczęśliwy związek, kiedy obie połówki doskonale się ze sobą czują. Nie ma wątpliwości, że każdy z nas winien do tego dążyć, na każdy możliwy sposób. Podstawą winien być bowiem szczęśliwy, harmonijny i udany związek.

W obecnych czasach mamy dostęp do wielu sposobów, aby polepszyć bliskie relacje z naszym partnerem. Jeżeli chodzi o gabinet psychologiczny Warszawa gwarantuje nam ona przynajmniej kilkadziesiąt takich miejsc, gdzie można pomówić o swoich kłopotach z osobą, która się na tym dobrze zna. Specjaliści w tej dziedzinie mogą dotrzeć do nawet mocno skrytych źródeł problemu, w wyniku czego możliwe jest rzeczywiste i długotrwałe poprawienie sytuacji, a nie tylko powierzchowne - Bożena Jakubowska doradzi w gabinecie psychologicznym.


Inne artykuły

Dlaczego warto cały czas dbać o stan zębów, jeżeli nie chce się wydać fortuny na ich leczenie.

przychodnia
Napisane przez: Ed Uthman
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
O tym, że o zęby należy dbać, każdy chyba miał okazję słyszeć setki razy. Cóż jednak z tego, jeżeli i tak wielu ludzi niezbyt będzie się przykładać do regularnej higieny jamy ustnej, albo zębów wcale nie myjąc, albo wykonując to nieprawidłowo.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.