Dużo współczesnych par nie może się ze sobą porozumieć. Czy istnieje recepta na kryzys małżeński?

Niestety, ale współcześnie ludzie są bardzo zabiegani, przez co wielu z nas nie ma czasu na to, żeby choć na chwilę się zatrzymać i przemyśleć relacje ze swoimi najbliższymi. W rezultacie, dość często dochodzi do konfliktów między poszczególnymi członkami rodziny, a zwłaszcza między małżonkami, zarówno z krótkim, jak i długoletnim stażem.

małżeństwo
Napisane przez: Chareze Stamatelaky
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Statystyki informują, że praktycznie większość par ma w związku jakieś problemy. Kłótnie są codziennością w wielu przypadkach i wiele z nich uważa, że jak najbardziej jest to normalne zjawisko. Zwykle nie są one zbyt poważne, dlatego takie małżeństwa mogą przetrwać nawet wiele lat i się wzajemnie detronizować. Nie znaczy to jednak, że nie warto podejmować chociażby prób polepszenia takich sytuacji. Jest wiele przykładów takich par, które w zasadzie w ogóle się ze sobą nie sprzeczają. Tylko wtedy można stworzyć naprawdę szczęśliwy związek, kiedy obie połówki doskonale się ze sobą czują. Nie ma wątpliwości, że każdy z nas winien do tego dążyć, na każdy możliwy sposób. Podstawą winien być bowiem szczęśliwy, harmonijny i udany związek.

W obecnych czasach mamy dostęp do wielu sposobów, aby polepszyć bliskie relacje z naszym partnerem. Jeżeli chodzi o gabinet psychologiczny Warszawa gwarantuje nam ona przynajmniej kilkadziesiąt takich miejsc, gdzie można pomówić o swoich kłopotach z osobą, która się na tym dobrze zna. Specjaliści w tej dziedzinie mogą dotrzeć do nawet mocno skrytych źródeł problemu, w wyniku czego możliwe jest rzeczywiste i długotrwałe poprawienie sytuacji, a nie tylko powierzchowne - Bożena Jakubowska doradzi w gabinecie psychologicznym.


Inne artykuły

Rozwiązania, jakie pomagają w skuteczny i możliwe najmniej bolesny sposób pozbyć się wstydliwego problemu

nietrzymanie moczu leczenie laserem
Napisane przez: Raymond Zoller
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nietrzymanie moczu czy luźna pochwa to nierzadkie problemy intymne kobiet, które pojawiają się na skutek wielokrotnych porodów, różnego rodzaju urazów czy zwyczajnie w wyniku starzenia się ciała.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.