Jak posiadacze kilkupiętrowych budynków hotelowych przygotowują pokoje dla gości i opracowują ofertę noclegową tak dla ludzi biznesu, jak i dla robotników

Aby prowadzić hotel bądź nawet pensjonat, trzeba mieć głowę nie od parady. Nie wystarczy włożyć w ten biznes milion dolarów, ale dodatkowo troszczyć się o to, aby rzeczony biznes się rozkręcał. To jednak prawie nigdy nie jest sprawą jedynie szczęśliwego trafu. Żeby czerpać korzyści z prowadzonej działalności gospodarczej, trzeba także stworzyć strategię rozwoju - przecież kto się nie rozwija, ten jest skazany na porażkę.

Wnętrze apartamentu
Napisane przez: JOHNSON DESIGN SDTUDIO
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jednym z głównych zadań bywa określenie grupy docelowej, czyli zastanowienie się, jacy urlopowicze bądź po prostu osoby, będą gościć w hotelowych pomieszczeniach.`I tutaj należy podjąć decyzję, czy wnętrza mają być wyposażone na bogato, czy jedynie w tak podstawowe sprzęty jak szafka i łóżko. Raczej nie spotyka się zajazdów, które z jednej strony proponowałyby apartamenty dla bogatych ludzi, a z drugiej noclegi dla firm, czyli tanie pokoje dla spawaczy, murarzy czy dekarzy - oferta Leoapart.

Jeśli właściciel hotelu zdecyduje się na to pierwsze rozwiązanie, to będzie musiał wydać nieco więcej pieniędzy niż w przypadku wyposażania pokojów w dwugwiazdkowym standardzie. Cztery albo pięć gwiazdek tuż obok nazwy jest związane ze zobowiązaniami, a hasło apartamenty Wrocław musi łączyć się z luksusem, a nawet przepychem - apartamenty Leoapart. Dla nowożeńców potrzebne okaże się sporych rozmiarów łóżko, a kapitaliści docenią funkcjonalny stolik pod notebook. Wniosek stąd wpłynie taki: pomieszczenia w standardzie apartamentu należy odpowiednio urządzić, a sprzęty dostosować do wymagań konkretnej grupy klientów. Bądź co bądź już sama nazwa zamieszczona na banerze i zawierająca w swej nazwie wyrazy apartamenty Wrocław albo luksusowe pokoje Poznań sugeruje, że w tym przypadku można liczyć na naprawdę gościnne przyjęcie albo nawet spełnienie niespodziewanych i oryginalnych kaprysów.


Inne artykuły

Twoje wymarzone wakacje!

Last minute Turcja
Na podstawie danych z: www.orlica.pl
Orlica - solidny organizator urlopów działający na polskim rynku od wielu lat. Specjalizują się w organizowaniu odlotowych urlopów do Europy i niecodziennych urlopów narciarskich. Biuro podróży Orlica jako organizator wypoczynku oferuje głównie 7-dniowe lub dwutygodniowe wycieczki lotnicze. Wyloty, które firma organizuje dotyczą lotnisk m.in w Poznaniu i Gdańsku. Ci którzy wolą relaksować się w indywidualny sposób firma daje możliwość wykupienia tylko przelotu.
Apartament
Na podstawie danych z: http://villamare.com.pl/
Trochę inaczej sprawa się ma w przypadku hoteli, które powstały z myślą o pracownikach fizycznych. W tym przypadku wyposażenie jest skromniejsze, a same sprzęty najczęściej są wykonane z materiałów gorszej jakości. Takie noclegi dla firm, a właściwie dla pracowników, nie muszą być zbyt komfortowe. A jeśli luksus nie jest stawiany na pierwszym miejscu, to i cena za wynajem nie pozostaje nazbyt wywindowana. Należy jednak nie zapominać o tym, że krzesła czy łóżka nie mogą być zniszczone - takie zaniedbania źle świadczą o posiadaczach obiektu hotelowego i wcale nie zachęcają do tego, żeby pomieszkać w takim miejscu dłużej niż parę dni.
17/08/18, 07:36:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.