O właściwym wyposażeniu turystycznej apteczki przed wakacjami. Najważniejsze rady dla turystów

Na wakacyjny wyjazd czeka się cały rok, a i nierzadko planuje się wycieczkę w najdrobniejszych detalach. Ci, którzy wyjeżdżają nad Morze Bałtyckie albo jadą w Sudety nie mogą jednak zaplanować słonecznej pogody. Tego typu problemów nie mają ci wczasowicze, którzy wakacje spędzają na egzotycznej wyspie, ale wszystkim wypoczywającym mogą przydarzyć się przeróżne zdrowotne przypadłości.


Mężczyzna przy samochodzie
Napisane przez: Blue Inc
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wyposażenie podróżnej apteczki nie jest pracochłonnym zajęciem, a spakowanie paru najpotrzebniejszych środków uchroni turystę przed stresującym poszukiwaniem apteki. Najpierw warto pamiętać o systematycznie zażywanych pastylkach, a następnie pomyśleć o innych środkach, na przykład tych na zapalenie pęcherza moczowego bądź na zgagę (Herbapol). Można także spróbować przewidzieć, które medykamenty będą bezwzględnie potrzebne. Jeśli komuś w minionym sezonie wakacyjnym wcale nie pomogły domowe sposoby na hemoroidy, to wyruszając się w podróż warto zaopatrzyć się w stosowne leki lub suplementy (niezawodne sposoby na hemoroidy).


marina - zdrowie
Napisane przez: Kamil Porembiński
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Na wakacje trzeba wziąć ze sobą komplet rozmaitej wielkości plastrów, wodę utlenioną, jak również kremy na ukąszenia komarów. W czasie urlopu wczasowicza może też dopaść uciążliwy ból głowy lub zapalenie pęcherza moczowego. Zwykłe objawy można jednak leczyć łatwo dostępnymi środkami. Pigułki przeciwbólowe sprzedają na przykład stacje benzynowe, a dobre jakościowo zioła proponują najlepsze sklepy wielobranżowe - pokrzywa, skrzyp - skrzyp - herbata ziołowa z żurawiną pomogą np. osobom z dolegliwościami układu moczowego (skrzyp herbatka ziołowa).


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.