Podróże
Meksyk

Masz dość spędzania wolnego w Polsce? Już teraz postaw na na wakacje Meksyk czy też poczekaj na okazję Goa Last Minute!

Aktualnie mamy okazję podróżowania po całym globie, powinniśmy z tego korzystać, bowiem nasi rodzice i dziadkowie nie mieli tej możliwości. Jest tyle uroczych miejsc do zwiedzenia, że nie warto jeździć rokrocznie w to samo miejsce.
Zachód słońca, morze
Napisane przez: planetka
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Weekend majowy 2014 - okazja na niesamowitą wyprawę

Kiedy planujemy wycieczkę na długi weekend majowy 2014 można zaskoczyć się jak pełno jest propozycji na ten termin. Trzeba tylko pamiętać o wcześniejszym rezerwowaniu miejsc, z tego względu, iż czas ten jest z reguły nadzwyczaj zatłoczony. Bardzo często są to podróże w granicach kraju, niemniej jednak popularne są też wyjazdy poza granicę kraju. Wiele par chce także zorganizować sobie weekend we dwoje.
bieszczady
Napisane przez: Yadis-Art
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Gdzie wskazane jest wybrać się na długi majowy weekend?

Dużymi krokami przybliża się do nas weekend majowy. Jest to czas kiedy wreszcie po długim czasie wykonywania obowiązków będziemy mogli odświeżyć nasze siły. Formy spędzania przez nas wolnego czasu są niesłychanie rozmaite. Jedni z nas kochają wolne dni leniuchować przed telewizorem czy komputerem, niemniej natomiast nie jest to wskazana metoda dla naszego ustroju życiowego.
wakacje
Napisane przez: J P
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak znaleźć wymarzoną wycieczkę w odległy kraj?

Egzotyczne podróże są idealnym sposobem na spędzenie wakacji. Dostarczają niezapomnianych wrażeń i w ogóle nie muszą być tak drogie, jak się powszechnie uważa. Dobrze zaplanowany z wyprzedzeniem egzotyczny urlop, może okazać się niewiele kosztowniejszy od spędzenia czasu wakacji w popularnie wybieranej destynacji. Bardziej odważni biorą się za planowanie wczasów na własną rękę. Omijają biura podróży, które liczą podwójnie za umiejętność oraz know-how, jak przygotować interesujący wyjazd. Wystarczy chociaż trochę znajomości rynku turystycznego i zasad, które obowiązują w danym rejonie, w który się wybieramy, aby móc samemu zorganizować wypad.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.