Jak skutecznie dbać o swoją sylwetkę? Nie rób niczego na własną rękę!

Nowy rok to zazwyczaj czas, gdy obiecujemy sobie, iż zaczniemy stale ćwiczyć i dobrze się odżywiać - to pewnie jedno z najbardziej modnych postanowień noworocznych. Aby w tym roku wytrwać w tym postanowieniu, a równocześnie zbudować właściwą formę na zbliżające się wakacje, oczywiście powinieneś wziąć się za swoje ciało kompleksowo.
Od czego więc zacząć?


Kupno karnetu na siłownię


recepta
Napisane przez: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie danych z: Bird&Co Sp. z.o.o.


Jeżeli naprawdę na serio zamierzasz wziąć się za siebie, polecamy bez wątpienia zakup karnetu na siłownię.

W przypadku gdy chcesz przeczytać poza tym także inne podobne informacje na przedstawiany temat, to więcej zobaczysz na portalu (http://www.cosmetin.pl/), do którego odsyłacz jest w tym miejscu.

Jeżeli już
przeznaczysz na to pieniądze, znacznie trudniej będzie Ci zrezygnować z wytyczonego celu!


Trener personalny


odzież sportowa
Napisane przez: Health Gauge
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Jeżeli masz już za sobą kupno karnetu na siłownię, wówczas musisz rozejrzeć się tam za osobistym trenerem. On wytłumaczy Ci, czy na początku będzie dla Ciebie dobry na przykład universal animal flex czy też lepiej zrezygnować na razie z suplementowania. Dodatkowo będzie w stanie wskazać Ci, jakie ćwiczenia będą dla Ciebie najodpowiedniejsze, pokaże Ci, jak je poprawnie wykonywać, a równocześnie zaplanuje plan treningowy na najbliższe miesiące - to z pewnością dodatkowa motywacja!


Odżywki lub suplementy


W tej sprawie najlepiej również pogadać z trenerem (dowiedz się). Na początek najprawdopodobniej wystarczy Ci kreatyna Activlab, jednakże z czasem zdecydowanie zasadne będzie włączenie do Twojej diety także innych suplementów.


kreatyna activlab
Napisane przez: Cameron Aubernon
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Nawet jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy, nie możesz zapominać o jedzeniu! Zazwyczaj dobrze jest jeść sporo białego mięsa, które jest małokaloryczne, a potrzebne węglowodany uzupełniać przykładowo ryżem. Jeśli jadłospis rozpisze Ci profesjonalny dietetyk, wtedy z pewnością zaraz zauważysz najlepsze efekty swojej pracy!
19/11/29, 07:25:41
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.