Jeżeli twoja pociecha ogląda jedynie telewizję, zachęć je do jazdy na rolkach.

W naszych czasach nie jest łatwo oderwać dziecko od komputera, przenośnych konsol albo smartfona. Problem ten dotyka głównie dzieci mieszkających w miastach, gdzie poza zajęciami w szkole, nie posiadają innych obowiązków.
obrazek - sport
Napisane przez: ㄚ亮
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
sport - marina
Napisane przez: ㄚ亮
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś zaciekawiona i chcesz zaangażować swoje dziecko w wykonywanie aktywniejszych form spędzania wolnego czasu, trafiłaś na idealny. Niedawno totalnym hitem stały się hulajnogi spokey, które każda matka wspomina z czasów swojego dzieciństwa. Hulajnogi okażą się odpowiednie dla tych dzieci, które są za małe, by prowadzić samodzielnie rower. W dodatku, hulajnoga http://scootive.pl/ jest o wiele tańsza od nawet najtańszego roweru oraz o wiele lżejsza, dzięki czemu jest komfortowa w przenoszeniu z miejsca na miejsce. Każda z was potwierdzi, że spakowanie rowerka dziecięcego do bagażnika samochodu jest niełatwe, a z hulajnogą się nie zdarza, ponieważ można ją schować nawet na podłodze w samochodzie. Dla dzieci powyżej dziesiątego roku życia zalecamy nabyć bardziej wymagających sprzętów. Idealnie sprawdzą się rolki regulowane (https://republikasportu.pl/list/90_rolki). Każda matka zdaje sobie sprawę, że długość stopy dziecka bardzo szybko się zmienia, dlatego zakupienie rolek z możliwością regulacji długości wkładki to bardzo trafny zakup. Takie rolki będą z naszą pociechą przez co najmniej dwa sezony. W dodatku nasze dziecko nauczy się utrzymywania równowagi ciała i wzmocni mięśnie kończyn. Ale jeśli chcesz towarzyszyć dziecku w zabawie, co więcej posiadasz miejsce za domem, możesz pozwolić sobie na kupienie siatki do badmintona. Nie masz się czego obawiać, gdyż rakieta jest o wiele lżejsza od jej „siostry” rakiety do tenisa. Dlatego gra rakietą do badmintona jest bezpieczna dla twojej pociechy, gdyż nie ma ryzyka, że przy niewłaściwym wybiciu lotki rakietą stawy ulegną kontuzji. Badminton jest super sposobem na spędzenie czasu wspólnie w gronie rodzinnym, co pozwoli zacieśniać relacje rodzinne. Natomiast jeśli jesteś pracującą kobietą możesz zapisać swoją pociechę na wszelkiego typu zajęcia pozaszkolne. Teraz największym zainteresowaniem cieszą się: zajęcia tańca, kluby wspinaczkowe, pływactwo, piłka nożna i co oczywiste nauka gry na gitarze oraz sztuki walki.


Inne artykuły

Jakie korzyści gwarantuje jazda na rowerze? Czemu powinniśmy korzystać z tej formy spędzania wolnego czasu?

wycieczka rowerowa
Napisane przez: Keoni Cabral
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jazda na rowerze jest miłym sposobem spędzania czasu wolnego oraz jedną z ciekawszych metod na ulepszenie kondycji i stanu zdrowia. O tym, iż tego rodzaju forma wysiłku fizycznego cieszy się w naszym kraju coraz większym powodzeniem, świadczy na pewno coraz większa ilość miejskich wypożyczalni oraz ścieżek rowerowych.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.