Czasy dla małych sklepów niezrzeszonych w żadnej grupie są naprawdę ciężkie. Nie zmienienie tego stanu skutkować będzie za jakis czas niestety wyłacznie bankructwem

Zupełnie tak samo sytuacja wygląda w bardzo specyficznych sklepach jakimi bywają apteki. Aby było to w dalszym ciągu opłacalne, niezbędne jest jest wdrożenie pewnych zmian.


Każdy jeden taki punkt, który podejmie decyzję i wejdzie do współpracy z innymi aptekami odniesie mnóstwo profitów finansowych nie tylko dla siebie, ale również dla swoich klientów, ponieważ będzie mieć zdecydowanie niższe ceny.
okulary
Napisane przez: flickr.com
Na podstawie danych z: flickr.com


butelki w rzędzie
Napisane przez: Smabs Sputzer
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Taka zharmonizowana grupa zakupowa aptek kupuje leki dla wszystkich własnych punktów, wskutek czego ma możność uzyskania faktycznie znaczących zniżek. Z tej przyczyny też każda z aptek będzie posiadać w stałej sprzedaży tanie leki. Taka grupa zakupowa aptek to rzeczywiście dobre rozwiązanie. Doskonałym rozwiązaniem jest również przystąpienie do systemu franczyzowego. oczywiście by taka apteka franczyza miała możliwość zaistnieć i funkcjonować, jest zobowiązana spełnić określone wymogi. Najbardziej zasadnicze w tym jest opłacenie franczyzy na konto franczyzobiorcy - www.nowafarmacja.com.pl/. Nie bywają to jednak stracone pieniądze. Z tej przyczyny otrzymamy przecież reklamę całej sieci, a nasza apteka franczyza przez niezróżnicowane wyposażenie i rozpowszechnianie no i naturalnie niższe ceny będzie generować nareszcie zaplanowane dochody. Dodatkowo nie sposób nie dodać, że wejście do systemu otwiera sposobność zaistnienia w sieci faktycznie sławnych aptek - http://www.nowafarmacja.com.pl/.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.