Biuro podróży
egzotyczne wakacje
Na podstawie danych z: pixabay.com

31 grudnia w dalekich państwach – tanio i bezpiecznie.

Dla wielu osób Sylwester to magiczna data, to umowne przejście z jednego roku na kolejny. Duża część Polaków woli spędzać go nie tradycyjnie – w gronie rodziny, a poza granicami kraju, niekiedy nawet w odległych stronach. Istnieją biura podróży, które wręcz są wyspecjalizowane w sylwestrowych wycieczkach.Zwyczaj świętowania nadejścia kolejnego roku odnosi się do XI wieku, kiedy to w roku 1000 nie nastąpił przewidywany przez chrześcijan koniec świata.
Zamek w Pieninach
Napisane przez: adzica
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Gdzie należy obecnie wybrać się na wycieczkę

Opłaca się dziś odpowiednio zaplanować swoje wakacje. Dobrze więc zwykle zaznajomić się z wielością propozycji różnych zazwyczaj nadzwyczaj atrakcyjnych biur podróży. Ilość ofert bywa jednak na tyle znaczna, że w większości wypadków nie łatwo jest wybierać odpowiednią ofertę dla siebie.
wakacje
Napisane przez: Butz.2013
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdzie udać się na wakacje w tym roku? Bestsellerowe propozycje!

Oferta na wakacje działających w Polsce biur podróży stale się powiększa. Non stop proponowane są w nich nowe kierunki. Są wśród nich również te naprawdę egzotyczne: Zanzibar, Karaiby. Do tych ostatnich zalicza się także Barbados. Na co postawić?
Bali
Napisane przez: Mark Maxwell
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Urlop na Bali – czas poznać wyspiarskie piękno

Warto od czasu do czasu podarować sobie chociażby odrobinę luksusu, zwłaszcza kiedy można mieć szansę na interesujące wyjazdy. W momencie kiedy pojawia się konieczność wakacji od codziennych trudności, warto wyjechać w miejsca które są dalekie i egzotyczne – jest to cudowna okazja na poszerzenie horyzontów i możliwość skorzystania z atrakcji niedostępnych w innym miejscu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.