Noclegi
Wakacje
Napisane przez: Phuket@photographer.net
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zagwarantuj całej rodzinie cudowne warunki na urlop, wynajmując komfortowe kwatery

Nadejście lata rozpoczyna czas wakacyjny, w czasie którego sporo osób wyjeżdża na wymarzony urlop. Zainteresowaniem Polaków cieszą się w równym stopniu miejscowości zlokalizowane w rejonach górskich, jak również nad morzem oraz w innych pięknych rejonach kraju. Nie bacząc na to, który rejon wybierze się na cel swej podróży, warto zatroszczyć się o wygodne kwatery dla siebie oraz bliskich.
Jeziora Mazurskie
Napisane przez: Saskia van de Nieuwenhof
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/

Kaszuby - szczególnie popularny kierunek na wycieczkę w czasie wakacji

Kaszuby są miejscem, które przez długi czas nie było tak bardzo doceniane przez globtroterów jak ma to miejsce dzisiaj. Wciąż modernizowana baza wypoczynkowa a także coraz lepsza promocja tychże regionów za pośrednictwem sieci oraz innych środków masowej komunikacji, spowodowało, że dziś jest to jeden z najpopularniejszych miejsc do spędzania urlopu w czasie letnich wakacji.
Szklarska Poręba
Napisane przez: garwol
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy już powiemy gdzie wyjechać na urlop?

Przychodzi taki moment w ciągu roku, gdy czujemy się już zmęczeni pracą oraz wypełnianiem codziennych obowiązków, dlatego rozpoczynamy się rozglądać za jakimś wspaniałym miejscem, gdzie moglibyśmy pojechać choć na moment oraz wypocząć. Trzeba wiedzieć, że Szklarska Poręba apartamenty dla swoich gości wynajmuje nie tylko w porze wakacji, lecz również w święta oraz sylwestra, a co się z tym łączy, możemy uciec od wielkich przygotowań w domu, a oddać się przyjemnemu lenistwu w górach, gdzie w wolnych momentach będziemy mieli szansę pójść na narty czy deskę snowboardową.
wodospad w Bieszczadach
Napisane przez: Pawel
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Urlop w Bieszczadach - co należałoby zobaczyć

Bieszczady to z pewnością jedne z najpiękniejszych gór w całej Polsce, jakie zachwycają okazałymi górskimi szczytami, cudnymi krajobrazami oraz licznymi atrakcjami turystycznymi. Wybierając się na urlop w Bieszczadach, należałoby zwiedzić najpopularniejsze szczyty, takie jak Tarnica, Wielka Rawka czy też Halicza. Jeżeli chodzi o najciekawsze atrakcje w Bieszczadach, to warto zobaczyć leśną kolejkę w wąskotorową, oraz także wybrać się na stoki górskie. W Bieszczadach odkryjemy mnogość atrakcyjnych szlaków górskich, zarówno tych prostszych, jak też trudniejszych.
Morze, mewa
Napisane przez: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Darłówko - doskonały plan na wakacje 2014|Wakacje w Darłówku

Darłówko to nadmorska, turystyczna dzielnica miejscowości Darłowo. Zlokalizowana jest u ujścia do morza Bałtyckiego rzeki Wieprzy, która przedziela ją na dwie części – Zachodnią i Wschodnią. Przemieszczanie się między dwoma częściami dzielnicy upraszcza most zwodzony wybudowany w latach osiemdziesiątych dwudziestego wieku, który jest wyłączony dla ruchu kołowego. Obiekt ten, jest jedynym tego rodzaju zabytkiem w kraju.
Polonina Wetlinska
Napisane przez: Przemyslaw Kozuch
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pogórza Pienińskie są niezwykłe i różnorodne o każdej porze roku

Pustkowie, dziewicza natura, piękne, magiczne góry. Pieniny uwodziły zawsze nieposkromione duchy i zbuntowanych twórców. W sezonie letnim Pieniny są najludniejsze. Dzień jest długi, a trasy suche, więc można urządzać nieskończone wycieczki. To pora barw i zapachów. Możemy wejść na połoniny albo górskie polany.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.