Masz problem z trzymaniem moczu? Nie martw się, istnieje odpowiedni sposób na te dolegliwości. Zobacz, co to jest

Masz problem z nietrzymaniem moczu? Na szczęście jest na to rozwiązanie! Tak zwane leczenie laserowe to zabieg, w którym ważne jest fototermiczne zmniejszanie ścianek pochwy. Podczas tego typu zabiegu stosowany jest laser, który powoduje utrwalanie powięzi wewnątrz miedniczej oraz ścianek pochwy.


popularny gabinet
Napisane przez: Ilmicrofono Oggiono
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wzmacniany jest również element ujścia cewki moczowej. Światło laserowe dobrze pobudza włókna kolagenowe śluzówki, a to sprawia, że są mnożone i wspierane. W taki sposób przyczynia się do zmniejszania tkanek poddanych działaniu lasera, co w rezultacie sprawia, że zmniejszony zostaje kąt odchylenia cewki moczowej.

W rezultacie odnawiana jest jej zwykła funkcjonalność. Nietrzymanie moczu leczone laserem to zabieg bardzo skuteczny, z którego czerpie coraz większa ilość ludzi. Zanim rozpocznie się zabieg laserowy, pochwa operowanej, czyli przedsionek, wejście i kanał pochwy muszą by precyzyjnie wyczyszczone oraz odkażone.

Potem identyczny roztwór odkażający pozostaje osuszony i wydalony z błony śluzowej. Następnie wprowadzamy do pochwy pacjentki wziernik laserowy. Posiada on w swojej budowie specjalistyczną głowicę frakcyjnego lasera zrobionym ponadto w okrężny adapter. Laser pozwala na dokładne naświetlanie przedniej ściany pochwy, z kolei energia w czasie kolejnych ruchów kumulowanawzdłuż kanału pochwy.

Zabieg korygowania laserem nietrzymania moczu jest całkowicie niegroźny (dowiedz się więcej: estetyka (renomowana medycyna estetyczna Bielsko)-intymna.pl/). To zwłaszcza bardzo bezpieczna, ale i najmniej inwazyjna i najdokładniejsza metoda leczenia takich przypadłości. Metoda ta ma w stosunku do innych metod wiele zalet. Jednak najistotniejsze jest bezpieczeństwo oraz komfort, a to jest gwarantowane podczas leczenia laserem. Ponadto, nie jest wymagane znieczulanie, ponieważ leczenie jest bezbolesne. Jednocześnie nie trzeba zostanie później w szpitalu.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.