Diety
Dieta
Napisane przez: nevena kukoljac
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Chcesz stracić na wadze szybko oraz zdrowo? Skorzystaj z pomocy dietetyka

Na temat zdrowego odchudzania krąży aktualnie niemało informacji, jednak nie każde te informacje są warte uwagi. Niemało osób twierdzi, iż odchudzanie to po prostu rezygnacja z jedzenia - im mniej jesz, tym więcej chudniesz. Niemniej jednak głodzenie się czy chodzenie spać bez kolacji zdoła sprowadzić naprawdę zgubne skutki!
nad morzem w Kołobrzegu
Napisane przez: zeesenboot
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak prawidłowo rozpocząć naszą przygodę z odchudzaniem

Aktualnie zauważalny jest dość spory wzrost popularności zdrowego stylu życia – tematyką tą można z pewnością zaliczyć do tych nazywanych hot. Jest on nie tylko rozpowszechniony, ale i bardzo promowany przez wszelkiego rodzaju media – od magazynów, po telewizję, w której coraz więcej jest programów dedykowanych tematyce zdrowego odżywiania się i troszczenia się o swoje zdrowie.
tabletki
Napisane przez: Stefan Funke
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie lekarstwa oraz dodatki i kosmetyki są sprawdzane przez Internet?

Sporo osób posiada różne problemy skórne. Część osób nie może sobie poradzić z kłopotami dotyczącymi jej suchości. Kiedy posiadamy przesuszającą się cerę możemy czuć się dość niekomfortowo, bo kiedy nałożymy make-up to wszędzie widać suche skórki, a przecież nie w tym rzecz. Z tego powodu tak istotna jest odpowiednia pielęgnacja skóry. Najlepiej wyszukać krem dla skóry wrażliwej oraz suchej, tego typu kremem jest na przykład krem aloepanten.
Sylwestrowy makijaż glam grunge
Napisane przez: Golden Rose
Na podstawie danych z: Golden Rose

Czy powinniśmy zażywać witaminy w pastylkach?

Kupujemy witaminki, albowiem mają zapewnić zdrowie, przydać sił, przedłużyć młodość.


Czy powinniśmy zażywać witaminy w pastylkach?

Czy rzeczywiście multiwitaminowe środki mogą zastąpić naturalne substancje? Półki wręcz gną się od specyfików multiwitaminowych.
owłosienie
Napisane przez: Jérôme Decq
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przeziębienie może na nasze nieszczęście dopaść nas o każdej porze roku, nie wyłącznie jesienią - dlatego w mieszkaniu należy mieć zaopatrzoną apteczkę

Zwykle wszystkim zdaje się, że przeziębienie może nas dopaść jesienią albo zimą. Niestety nie potwierdzają tego statystyki. Wczesna wiosna również jest czasem, kiedy ludzie łapią grypę.


Przeziębienie może na nasze nieszczęście dopaść nas o każdej porze roku, nie wyłącznie jesienią - dlatego w mieszkaniu należy mieć zaopatrzoną apteczkę

Wiosną zazwyczaj już tak mocno cieszymy się, że jest ciepło, że nie zważamy na logiczne przesłanki do tego, aby nie ubierać się zbyt lekko.
vitalmax
Napisane przez: Phalinn Ooi
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie suplementy i odżywki kupić w pierwszych miesiącach treningu?

Jakie suplementy zakupić, by treningi dawały lepszy efekt? Czy używanie wszystkich rodzajów odżywek jest konieczne?


fitness

Co posiada korzystny wpływ na pomniejszenie zjawiska katabolizmu w czasie ćwiczeń siłowych?

Osoby, które wyjątkowo troszczą się o własny wygląd oraz siłę fizyczną, zatem te, które wiele czasu lubią spędzać na siłowni, na pewno dużo wiedzą o wielu różnorodnych suplementach Diety, jakie (jeżeli są stosowane w odpowiedzialny sposób) mogłyby im niezwykle pomóc przy wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń.


Co posiada korzystny wpływ na pomniejszenie zjawiska katabolizmu w czasie ćwiczeń siłowych?

Obecnie jednym z najbardziej popularnych takich środków jest białko BCAA, które umacnia mięśnie oraz polepsza ogólną kondycję.
Młody bramkarz
Napisane przez: Simon_sees
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Aktywności oraz jadłospis kulturysty|Przykład diety dla amatora kulturysty

Obecnie wiemy, iż bez wysokobiałkowej diety nie można mówić o mięśniach, obecnie wiemy też jak istotne dla każdego kto myśli o mięśniach będą węglowodany a także zdrowe tłuszcze.
Zdrowa, czyli jaka dieta?
Napisane przez: Bird&Co.
Na podstawie danych z: Bird&Co.

Stosowanie suplementów diety - jak w rozsądny sposób je zażywać i na jakie schorzenia mogą one pomóc

Odpowiednia dieta w pierwszej kolejności wymaga dużej różnorodności produktów spożywczych i zachowania odpowiednich proporcji pomiędzy nimi. Właściwie przygotowana, z uwzględnieniem potrzeb energetycznych powinna dostarczyć wszystkich koniecznych składników, a jednocześnie nie będzie powodowała nadwagi. Jednak sporo osób zjada niezdrowo, dużo i później narzeka na swój stan. A to wątroba od czasu do czasu boli, a to waga zbytnio wzrośnie, albo zalecaną się pojawiać kłopoty z zaparciami. I ludzie często wtedy sięgają po różnej środki do odchudzania i inne preparaty żywnościowe, które mają im pomóc.
otyłość
Napisane przez: FBellon
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Otyłość to poważny problem. Walczmy z nim na wszystkie możliwe sposoby

Szczupła sylwetka jest nie tylko kwestią wyglądu zewnętrznego, ale przede wszystkim oznaką naszego teraźniejszego i przyszłego stanu zdrowia. Niestety wiele osób całkowicie ignoruje fakt, iż nawet niewielka nadwaga ma przemożny wpływ na ich samopoczucie i funkcjonowanie różnorodnych organów ciała. Otyłość jest też przyczyną mnóstwa różnych dolegliwości, które nie tylko skutecznie komplikują życie, ale nawet stanowią dla niego poważne niebezpieczeństwo. Jednym z najpoważniejszych, a zarazem najczęstszych następstw nadwagi i nieodpowiedniej diety jest cukrzyca typu 2.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.