Diety
nad morzem w Kołobrzegu
Napisane przez: zeesenboot
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak prawidłowo rozpocząć naszą przygodę z odchudzaniem

Obecnie widoczny jest stosunkowo duży wzrost popularności zdrowego stylu życia – tematyką tą można na pewno zaliczyć do tych nazywanych hot. Jest on nie tylko rozpowszechniony, ale i niesamowicie promowany przez wszelkiego typu media – od gazet, po telewizję, w której coraz więcej jest programów dedykowanych tematyce zdrowego odżywiania się i dbania o swoje zdrowie.
Sala ćwiczeń
Napisane przez: Health Gauge
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dbanie o ekologiczny tryb życia i tężyzna fizyczna - co należy wiedzieć

Współcześnie panuje powszechna moda na zdrowe odżywianie i utrzymywanie nienagannej formy. Coraz więcej osób ćwiczy, przechodzi na diety i dba o to, by lepiej się czuć i wyglądać. W związku z tym miejsca tego rodzaju, jak siłownia Warszawa Bemowo są oblegane i cieszą się niemałą popularnością.
Zdrowa, czyli jaka dieta?
Napisane przez: Bird&Co.
Na podstawie danych z: Bird&Co.

Stosowanie suplementów diety - jak w rozsądny sposób je zażywać i na jakie schorzenia mogą one pomóc

Odpowiednia dieta w pierwszej kolejności potrzebuje sporej różnorodności produktów i zapewnienia właściwych proporcji między nimi. Właściwie zbilansowana, z uwzględnieniem zapotrzebowania energetycznego powinna dostarczyć wszystkich niezbędnych składników, a równocześnie nie będzie powodowała nadwagi. Jednak wielu ludzi zjada niezdrowo, dużo i później narzeka na to, jak wyglądają. A to od czasu do czasu poboli wątroba, a to waga za duża, albo pojawiają się kłopoty z trawieniem. I ludzie zaczynają wtedy sięgać po różnej środki do odchudzania i inne suplementy diety, które mają im pomóc.
Chroń dziecko przed alergią!
Napisane przez: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie danych z: Bird&Co Sp. z.o.o.

Czy sprawdziliśmy już jak funkcjonuje Oregasept H97?

Niejednokrotnie bardzo nam zależy na swoim zdrowiu fizycznym, pragniemy jak najwięcej być samodzielni, dlatego uczynimy wszystko, żeby tak właśnie się działo.
owłosienie
Napisane przez: Jérôme Decq
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przeziębienie może na nasze nieszczęście dopaść nas o każdej porze roku, nie wyłącznie jesienią - dlatego w mieszkaniu należy mieć zaopatrzoną apteczkę

Zazwyczaj wszystkim zdaje się, że grypa może nas złapać jesienią albo zimą. Niestety nie jest to prawda. Przedwiośnie również jest czasem, gdy ludzie łapią jakiś wirus.


Przeziębienie może na nasze nieszczęście dopaść nas o każdej porze roku, nie wyłącznie jesienią - dlatego w mieszkaniu należy mieć zaopatrzoną apteczkę

Na wiosnę zwykle już tak mocno cieszymy się, że jest cieplej, że nie reagujemy na widoczne przesłanki do tego, aby nie ubierać się nazbyt letnio.
tabletki
Napisane przez: kev-shine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Z czego warto korzystać w niewielkich problemach ze zdrowiem

Istnieją takowe momenty, gdzie wzięcie witamin lub innych medykamentów jest wręcz niezbędne. Lecz są też i takowe momenty, kiedy sami odczuwamy, iż coś złego dzieje się z naszym organizmem, wówczas bez potrzeby spotykania lekarza, możemy udać się do apteki i tam poprosić o coś, co pomoże nam w prawidłowym funkcjonowaniu. Naprawdę ze swoimi problemami nie jesteśmy pozostawieni tylko sobie.
świeże warzywa
Napisane przez: emilee rader
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego należałoby zasięgać porady różnych fachowców do spraw żywienia?

W obecnych czasach niemało osób stara się wyjątkowo dbać o zdrowy sposób istnienia. Staramy się jak najwięcej ruszać, zapisujemy się na siłownię. Nie zapominamy również o właściwym żywieniu.
Sylwestrowy makijaż glam grunge
Napisane przez: Golden Rose
Na podstawie danych z: Golden Rose

Czy powinniśmy zażywać witaminy w pastylkach?

Kupujemy witaminki, bowiem mają zagwarantować zdrowie, przydać nam sił, osłonić przed stresem.


Czy powinniśmy zażywać witaminy w pastylkach?

Czy rzeczywiście multiwitaminowe preparaty mogą zastąpić naturalne substancje? Apteczne półki wprost uginają się od preparatów multiwitaminowych.
fitness

Co posiada korzystny wpływ na pomniejszenie zjawiska katabolizmu w czasie ćwiczeń siłowych?

Osoby, które wyjątkowo dbają o własny wygląd oraz siłę fizyczną, zatem te, które dużo czasu spędzają na siłowni, na pewno wiele wiedzą o mnóstwie różnorodnych suplementach Diety, które (jeśli są używane w dojrzały sposób) mogłyby im bardzo pomóc przy robieniu poszczególnych ćwiczeń.


Co posiada korzystny wpływ na pomniejszenie zjawiska katabolizmu w czasie ćwiczeń siłowych?

Aktualnie jednym z najbardziej popularnych tego typu środków jest białko BCAA, jakie wzmacnia mięśnie oraz polepsza ogólną kondycję.
vitalmax
Napisane przez: Phalinn Ooi
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie suplementy i odżywki kupić w pierwszych miesiącach treningu?

Które odżywki zakupić, aby ćwiczenia dawały lepszy efekt? Czy używanie wszystkich rodzajów suplementów jest niezbędne?


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.