Diety
nad morzem w Kołobrzegu
Napisane przez: zeesenboot
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak prawidłowo rozpocząć naszą przygodę z odchudzaniem

Dzisiaj widoczny jest dość spory wzrost popularności zdrowego trybu życia – tematyką tą można z pewnością zaliczyć do tych nazywanych hot. Jest on nie tylko rozpowszechniony, ale i niezwykle promowany przez wszelkiego typu media – od magazynów, po TV, w której coraz więcej jest programów poświęconych tematyce zdrowego odżywiania się oraz troszczenia się o swoje zdrowie.
Młody bramkarz
Napisane przez: Simon_sees
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Aktywności oraz jadłospis kulturysty|Przykład diety dla amatora kulturysty

Obecnie wiadomo, że bez Diety wysokobiałkowej nie można mówić o mięśniach, współcześnie wiemy też jak ważne dla każdego kto myśli o muskułach będą węglowodany i zdrowe tłuszcze.
otyłość
Napisane przez: FBellon
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Otyłość to poważny problem. Walczmy z nim na wszystkie możliwe sposoby

Smukła sylwetka jest nie tylko kwestią wyglądu zewnętrznego, ale przede wszystkim przejawem naszego aktualnego i przyszłego stanu zdrowia. Niestety wiele osób nie zdaje sobie w ogóle sprawy z tego, iż nawet kilka dodatkowych kilogramów ma ogromny wpływ na ich kondycję i funkcjonowanie różnorodnych organów ciała. Otyłość jest też źródłem licznych chorób, które nie tylko skutecznie komplikują życie, ale nawet stanowią dla niego poważne zagrożenie. Jednym z najpoważniejszych, a zarazem najczęstszych następstw nadwagi i nieodpowiedniej diety jest cukrzyca typu 2.
tabletki
Napisane przez: Stefan Funke
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie lekarstwa oraz dodatki i kosmetyki są sprawdzane przez Internet?

Sporo osób ma różne problemy ze skórą. Część osób nie może sobie poradzić z kłopotami dotyczącymi jej suchości. Kiedy posiadamy suchą cerę czujemy się dość niekomfortowo, bo gdy nałożymy make-up to wszędzie można zauważyć suche skórki, a przecież nie o to chodzi. Dlatego tak ważna jest właściwa pielęgnacja skóry. Najlepiej znaleźć krem dla skóry wrażliwej oraz suchej, takim kremem jest na przykład krem aloepanten.
Dieta
Napisane przez: nevena kukoljac
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Chcesz stracić na wadze szybko oraz zdrowo? Skorzystaj z pomocy dietetyka

Na temat zdrowego odchudzania krąży współcześnie dużo informacji, niemniej nie wszystkie te wiadomości są warte uwagi. Masa osób sądzi, iż odchudzanie to zwyczajnie rezygnacja z jedzenia - im mniej jesz, tym więcej chudniesz. Niemniej jednak głodzenie się albo chodzenie spać bez kolacji zdoła przynieść naprawdę zgubne skutki!
Zdrowa, czyli jaka dieta?
Napisane przez: Bird&Co.
Na podstawie danych z: Bird&Co.

Stosowanie suplementów diety - jak w rozsądny sposób je zażywać i na jakie schorzenia mogą one pomóc

Właściwa dieta przede wszystkim wymaga dużej różnorodności produktów i zapewnienia właściwych proporcji pomiędzy nimi. Właściwie zbilansowana, z uwzględnieniem potrzeb energetycznych powinna dostarczyć wszystkich koniecznych składników, a równocześnie nie będzie powodowała nadwagi. Lecz sporo osób je niezdrowo, dużo i później będzie narzekać na to, jak wyglądają. A to od czasu do czasu poboli wątroba, a to waga zbytnio wzrośnie, albo pojawiają się kłopoty z trawieniem. I ludzie często wtedy sięgają po najróżniejsze środki odchudzające i inne suplementy diety, które mają im pomóc.
tabletki
Napisane przez: kev-shine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Z czego warto korzystać w niewielkich problemach ze zdrowiem

Są takowe momenty, gdzie zażywanie witamin lub innych leków jest wręcz niezbędne. Lecz są też i takie chwile, jeśli sami odczuwamy, iż coś złego dzieje się z naszym ciałem, wtedy bez konieczności spotykania doktora, możemy udać się do apteki i tam poprosić o coś, co pomoże nam w prawidłowym działaniu. Naprawdę ze swoimi trudami nie jesteśmy zostawieni sami sobie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.