Sport
psychiatra
Napisane przez: Hästens
Na podstawie danych z: Hästens

Jaki jest niezwykle łatwy sekret efektywnego odchudzania i co jest wtedy potrzebne?

Każdy usłyszał kiedyś o tzw. rezultacie jojo. Ma on miejsce wtenczas, kiedy po okresie redukowania wagi, jaki skończył się sukcesem i taka osoba ważyła o parę albo więcej kilogramów, po jakimś okresie powraca do swej pierwotnej, zatem zbyt dużej wagi.
Zdjęcie z kamery gopro
Napisane przez: Christian Sosa
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dzięki kamerze sportowej można efektywnie filmować swoje sukcesy sportowe

Sport jest zajęciem emocjonującym i ciekawym, gwarantuje wiele fantastycznych doznań. Niektórym osobom zależy na tym, aby swoje sukcesy sportowe zapisać i móc później oceniać na spokojnie, dzielić się doświadczeniami z innymi wyczynowcami lub najzwyczajniej mieć pamiątkę. W takiej chwili doskonale spisują się kamery sportowe. Bywają one idealne w przypadku sportów wyczynowych, jak wspinaczka wysokogórska, spływy pontonowe czy skoki na spadochronie.
basen
Napisane przez: Praktiker
Na podstawie danych z: Praktiker

Zdrowa moda na sport

Skwarnym latem każdy z nas szuka ochłody. Wyruszamy więc z rodzinami nad morze i w góry czy na Mazury. Jednakże rzadko możemy sobie pozwolić aby w tak przyjemny sposób spędzić całe wakacje. Doskonałym wyjściem na "oziębienie" się w pozostałe duszne dni mogą być baseny ogrodowe.
Tauron Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła
Napisane przez: Jaroslaw Popczyk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdzie najlepiej kupić podstawowe sprzęt sportowy dla fanów gry w siatkę?

W gronie wielu różnych sportów które są w Polsce szczególnie popularne do tych absolutnie najistotniejszych bez wątpienia należy aktualnie siatkówka. Z łatwością możemy znaleźć w naszym kraju szerokie grono amatorów owej dyscypliny, choć równocześnie trudno byłoby się temu dziwić, ponieważ rzeczywiście może ona zaoferować mnóstwo niesamowitych wręcz zalet.
rzutki
Napisane przez: John Jones
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Granie w darta, czyli w lotki inaczej rzutki, jako jedna z najbardziej lubianych rozrywek w czasie wspólnego wyjścia do pubu.

Grywanie w darta, czyli w lotki inaczej rzutki, to jedna z najbardziej lubianych rozrywek podczas wspólnego wyjścia do pubu na piwo. Gra uprzyjemnia czas razem spędzany ze znajomymi, ale także pozwala pobawic się albo przerwać niezręczną ciszę, gdy kończą się tematy do rozmawiania. Dla właścicieli pubów, rzutki to też sposób na sciagniecie do pubu większej liczby odwiedzających – dzięki prowadzonym konkursom, ci którzy mają wyjątkowo trafne oko i umieją rzucać pod odpowiednim kątem i z dobrą siłą, otrzymują wygrane, przeważnie w postaci w talonu, a bywa nawet pieniędzy.
kobieta podczas biegania
Napisane przez: Gareth Williams
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wielkość jest najróżniejsza

Warto zwrócić uwag wagę na to, iż oferowany nam materiał do ćwiczeń, to tak naprawdę mniejsze oraz większe sprzęty, a więc nie ma poważniejszego znaczenia czy posiadamy duży dom, czy małe mieszkanie. Kiedy tylko dobrze poszukamy, to wyszukamy coś odpowiedniego dla siebie, coś na czym będziemy mieli szanse ćwiczyć oraz dzięki czemu będziemy mieli możliwość właściwie zatroszczyć się o własną sylwetkę.
Piłka ręczna na plazy
Napisane przez: Phuket@photographer.net
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

karty wstępu na mecze piłki ręcznej

Piłka ręczna, jednakowo jak siatkówka, stała się ogromnie modnym sportem w Polsce. Tak ogromną sławę należy zawdzięczać doskonałym szczypiornistom. Piłka ręczna jest kultywowana na całym świecie, zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. W grze biorą udział dwie drużyny, a każda z nich tworzy się z 7 zawodników.
jeździectwo

Co proponują sportowe kolonie konne dla dzieci

Letnie jak też zimowe obozy konne dedykowane są dla wszelkich poziomów wyszkolenia jeźdźców: począwszy od początkujących aż po projektujących zdawanie odznaczeń jeździeckich PZJ. Instruktaże na ujeżdżalni to nie całość, przywitanie wschodu słońca na koniu, cwał przez las, pławienie koników w rzece, zaś w zimie cwał poprzez zaśnieżone tereny mogą być jednym ze wspanialszych wspomnień wakacyjnych dla każdego dziecka, z kolei doborowe towarzystwo równolatków to już pełnia szczęścia.
internecie

Gdzie chcielibyście spędzić podróż poślubną? Przekonaj się, iż spełnienie Twych marzeń jest w zasięgu Twojej ręki!

Podróż poślubna to bez wątpliwości jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Jeżeli zdecydujecie się na przeznaczenie na nią sporej ilości pieniędzy, możesz zafundować sobie wspaniałe przeżycia, które będziecie wspominać jeszcze przez mnóstwo lat!
kung fu
Napisane przez: Michael Cannon
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Świetny sposób aktywności fizycznej! Sztuka walki, jaką pokochały tysiące osób.

Jak wiemy, sport to przede wszystkim zdrowie, a co za tym idzie warto zdecydować się na taką dyscyplinę, jaka zagwarantuje nam nie tylko wspaniałe samopoczucie, ale też ogromną przyjemność. Szczególnie ciekawą formą sportu są sztuki walki, które stanowią nie tylko prozdrowotną dyscyplinę, ale też bezkonkurencyjną rozrywkę. Dla wielbicieli sztuk walki organizowane są nie tylko interesujące zajęcia, ale też konkursy w przypadku których mogą oni sprawdzić własne umiejętności, jak też wyróżnić się na tle pozostałych zawodników.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.