Zdrowie
Jabłko
Napisane przez: Sharon & Nikki McCutcheon
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na wspaniałe samopoczucie najlepsze są jabłka. Posiadają niezwykle wiele zalet, że głupotą jest ich unikanie

"One apple a day-keeps doctor away" - bardzo znane brytyjskie powiedzenie w 100% autentyczne. Często niezbyt doceniany owoc to prawdziwa bomba witaminowa ale nie tylko.
Dieta, owoce
Napisane przez: Bakalland
Na podstawie danych z: Bakalland

Jakim sposobem skutecznie spaść na wadze będąc jednocześnie na wakacjach

Zastanawiasz się jak możesz śmigle i bez trudu zrzucić parę zbytecznych kilogramów będąc jednocześnie na wczasach? Nic trudnego, wystarczy, że skorzystasz z propozycji wczasów odchudzających, a takich ofert jest teraz naprawdę wiele.
zdrowie
Napisane przez: Sharon & Nikki McCutcheon
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakim sposobem w obecnych czasach można zadbać o aktualną kondycję zdrowotną?

Bez wątpienia każdy z nas zgodzi się z twierdzeniem, że zdrowie jest priorytetową wartością w całym życiu. Co jest z tym związane, musimy regularnie poddawać się badaniom profilaktycznym, aby zyskać gwarancję, że jesteśmy w stu procentach zdrowi. Wówczas wystarczy umówić się na poradę do określonego specjalisty, wybierając profesjonalistów, którzy cieszą się wśród pacjentów odpowiednią renomą.
Apteczka samochodowa
Na podstawie danych z: czarmed.pl

Reguły, którymi kieruje się pierwsza pomoc przedmedyczna|Jak postępować z osobą ranną?

Oprócz w pełni wyposażonej apteczki potrzebne są też inne, istotne akcesoria ratunkowe. Dzięki znakomitemu skompletowaniu narzędzi w apteczce można zahamować krwotok, jak również – w ciężkich oraz najtrudniejszych momentach – uratować swoje albo czyjeś życie.
masaż
Na podstawie danych z: flickr.com

Masaż jako ważny element wpływający na odchudzanie

Fachowcy w trosce o nasze zdrowie i świetne samopoczucie w każdym miejscu poszukują elementów wspierających odchudzanie. Testy pokazały, że jednym z nich może być masaż zrobiony w odpowiedni sposób. Nie można jednak przeceniać jego dobroczynnego wpływu.
psychoterapeuta
Na podstawie danych z: flickr.com

Problemy natury psychicznej to znak naszych czasów. Są coraz częstsze, na szczęście dostępna jest odpowiednia pomoc

Codzienna egzystencja potrafi dać w kość nawet najbardziej odpornym. Pogoń za sukcesem, troska o najbliższych, rosnące ambicje i pozostałe niespodziewane wydarzenia, to jedynie wierzchołek góry lodowej. Gdzieś bowiem czai się miejsce, w jakim kumulują się te wszystkie stresy, których nie odreagowaliśmy lecz skryliśmy głęboko, aby nie przeszkadzały nam w codziennym życiu. I dopóki jest dobrze, dalej odpowiednio działamy i wszystko gra, to nawet nie myślimy o swojej kondycji psychicznej. Mniej korzystnie, kiedy kłopoty emocjonalne staną się tak mocne, że przestaniemy zwyczajnie funkcjonować. W takiej sytuacji być może będziemy zmuszeni skorzystać z właściwej pomocy, na przykład z psychoterapii.
Przybliżenie zęba
Napisane przez: Partha S. Sahana
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego nie należy kupować tanich okularów antysłonecznych na bazarze i co muszą one ręczyć?

W lecie warto mieć na uwadze, że promienie słońca mogłyby być bardzo przyjemnym elementem odpoczynku, lecz również ważnym czynnikiem, który mógłby mieć również zły wpływ na nasze ciało.
apteka
Napisane przez: Nicolas Raymond
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dbaj o własne zdrowie i urodę z dobrymi witaminami, żeby cieszyć się energią oraz życiem

Zdrowie okazuje się najważniejszą wartością dla ludzi, więc należy o nie troszczyć się na każdym kroku. Jego filarem jest zdrowa dieta, uzupełniona o witaminy i minerały. Od czasu do czasu jednakże tych składników potrafi w codziennym menu brakować, szczególnie kiedy żyje się w pędzie, a posiłki zjada z doskoku.
tabletki
Napisane przez: Global Panorama
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Apteki stacjonarne u nas

Do pełnej dyspozycji osób zainteresowanych asortymentem aptek w Polsce jest znaczna wiedza oraz szczególne doświadczenie naszych fachowców. Propozycje dostępne dzisiaj wśród leków z apteki znajdują się również na stronie sieciowej, wśród aktualnej bazy ofert. Klienci, jakimi zwykle są pacjenci, doceniają spore zaangażowanie specjalistów. Farmaceuci we współpracy z lekarzami ciągle zadziwają nowościami, natomiast dostępność leków jest nadzwyczajna.
Bieganie
Napisane przez: iStock
Na podstawie danych z: iStock

Z jakich powodów dobrze jest uprawiać jogging?

Jeżeli jeszcze nie połknęliście biegowego bakcyla lub w dalszym ciągu zdecydowanie opieracie się sugestiom przyjaciół, którzy proponują wspólny bieg, załóżcie sobie plan na najbliższy miesiąc: spróbuję. Przecież nic nie tracę, mogę jedynie zyskać.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.