Dzięki GoPro ma się możliwość skutecznie uwieczniać swoje wyczyny ekstremalne

Sport jest zajęciem obfitującym we wrażenia i ciekawym, gwarantuje mnóstwo interesujących przeżyć. Pewnym ludziom zależy na tym, by swoje sukcesy sportowe uwieczniać i móc później oglądać na spokojnie, dzielić się przeżyciami z innymi sportowcami lub najzwyczajniej mieć pamiątkę. W takiej sytuacji idealnie sprawdzają się kamery sportowe. Są one idealne w przypadku sportów ekstremalnych, jak wspinaczka wysokogórska, spływy pontonowe czy skoki na spadochronie.
Takowa kamera sprawia, że robienie filmów na różnego rodzaju wypadach jest sporo fajniejsze. Dobrze, to które z kamerek są według mnie warte kupna? Tzn. nie twierdzę, iż jestem wielkim znawcą, jednakże myślę, że jestem w stanie polecić coś solidnego.

GoPro Hero 4
Napisane przez: Dave Jones
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Na samym początku chciałbym polecić szczególnie kamerkę marki Sony, albo kamera GoPro Hero 4 Silver. Akurat według mnie sony action cam jest pewnie pod każdym względem fantastyczną kamerką sportową. Zabrałem ją na wypad w góry - chodzenie po pięknych górach z akurat tą kamerką sprawiło, że mam w tym momencie piękne filmy.

Potrzebna będzie Ci interesująca treść (https://vidkon.pl/systemy-przechwytywania-multimediow) pewnego tekstu? Pewnie pragnąłbyś użyć wiadomości, które opracowaliśmy na następnej stronie. Namawiamy!

Sama jakość filmu jest naprawdę kapitalna, no coś niezwykłego! Na dźwięk także nie mam prawa się skarżyć. Co prawda za bardzo tanio to nie jest, lecz trudno zakładać, że natrafimy na lepszą opcję. Tzn. następny produkt, który chciałbym nieco opisać także jest w porządku...

Profesjonaliści są jednak zgodni, że najlepsze kamery gatunku Point-of-View, tworzy firma GoPro, projektant kamer sportowych marki Hero. Debiutujący w roku 2014 aparat GoPro Hero 4 black odznacza się wybitnymi parametrami, które plasują go w samej czołówce. Kamera ta jest dosyć kosztowna, jednak może poszczycić się bardzo świetnymi cechami, między innymi szybkością zapisu obrazu w wspaniałej jakości, elektroniczną stabilizacją obrazu, Wi-Fi, Bluetooth czy wyświetlaczem dotykowym.


Inne artykuły

Dzięki kamerze sportowej można efektywnie filmować swoje sukcesy sportowe

Zdjęcie z kamery gopro
Napisane przez: Christian Sosa
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Sport jest hobby obfitującym we wrażenia i interesującym, gwarantuje wiele interesujących przeżyć. Niektórym osobom zależy na tym, aby swoje dokonania sportowe filmować i móc później oceniać na spokojnie, wymieniać się doświadczeniami z innymi wyczynowcami lub najzwyczajniej mieć pamiątkę. W takiej sytuacji doskonale sprawdzają się kamery sportowe. Bywają one dobrym wyborem w przypadku sportów ekstremalnych, jak wspinaczka wysokogórska, spływy pontonowe czy skoki na spadochronie.
22/07/06, 09:33:47
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.