W jaki sposób dziś troszczyć się o uzębienie, aby długo cieszyć się ślicznym uśmiechem?

Obecnie możemy bez stresu leczyć swe zęby w specjalistycznych przychodniach. Dentyści troszczą się o to, aby skutecznie leczyć zęby, żeby pięknym uśmiechem cieszyć się długie lata.
Lekarz
Napisane przez: Krzysztof Pędrys
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


W dobrym centrum stomatologii prowadzona jest stomatologia zachowawcza, jaka specjalizuje się leczeniem już istniejącej choroby próchnicowej. Wykorzystywane są najbardziej nowoczesne materiały neokompozytowe i materiały do odbudowy twardych tkanek zęba na bazie szklanych włókien. Wszelkie zabiegi są robione w znieczuleniu miejscowym. W takim centrum stomatologii przeprowadzane jest również wybielanie zębów z użyciem lampy Beyond. Technika ta szybko wybiela uzębienie oraz usuwa przebarwienia, jakie znajdują się w głębi zębów. W trakcie zabiegu trzy razy nakłada się żel wybielający z utleniaczem. Składniki takiego żelu są uaktywniane przy użyciu lampy Beyond, jaka emituje tak zwane zimne światło. Co ważne, lampa ta jest całkowicie bezpieczna dla pacjentów. Po tego typu wybielaniu zęby stają się jaśniejsze o kilka tonów a uzyskane efekty mogą utrzymywać się 2-3 lata. Zabieg nie jest bolesny, ponieważ jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Po wykonaniu zabiegu pacjent mógłby czuć nadwrażliwość zębów, jednak mija ona po dwudziestu czterech godzinach. Do 48 godzin trzeba zachowywać białą kurację żywieniową, aby nie pojawiły się przebarwienia uzębienia. Dieta taka czasami musi zostać stosowana przez 7 dni.


Aby rzęsy były piękne
Napisane przez: PR-ZONE
Na podstawie danych z: PR-ZONE


Endodoncja jest przeprowadzana w wypadku uzębienia ze zmienioną chorobowo miazgą i jest jedynym ratunkiem dla zęba przed usunięciem. W centrum stomatologii jest używane innowacyjne leczenie kanałowe, jakie maksymalnie powiększa nadzieje na jego pozytywny skutek.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.