Choroba
Leczenie
Napisane przez: Sohel Parvez Haque
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Witaminy nieodzowne do należytego działania organizmu

Witaminy i minerały są nieodzowne do dobrego funkcjonowania ustroju i zachowania zdrowia. Witamina B12 bierze udział w produkowaniu czerwonych ciałek krwi.
ciało
Napisane przez: Centrum Komunikacji Gordona,
Na podstawie danych z: Centrum Komunikacji Gordona,

Olejek z oregano to klasyczny preparat na bardzo wiele najróżniejszych dolegliwości, dzięki któremu wzmocnimy organizm

Oregano znane oraz wykorzystywane jako zioło lecznicze jest od bardzo wielu lat. Wytwarza się z niego specjalistyczny olej, który znakomicie działa na różne dolegliwości.
terapia
Na podstawie danych z: flickr.com

W jaki sposób alkohol wpływa na organizm, zatem dlaczego należy z miejsca podjąć walkę z uzależnieniem?

Alkoholizm to niezrównanie ciężka choroba. Nieraz osoby uzależnione wypierają się swojej ułomności, albowiem nie chcą zaczynać leczenia. Walka z alkoholizmem jest pełna wyrzeczeń i bólu, ale trzeba jak najszybciej podjąć decyzję o niej, ponieważ alkohol niszczy nas organizm. Jakie jest jego oddziaływanie?
Dieta żywieniowa
Napisane przez: Vitana
Na podstawie danych z: Vitana

Dla kogo niezbędny jest profesjonalny dietetyk?

W przeciągu ostatnich paru lat ludzie w Polsce zaczęli żywić się bardziej odpowiedzialnie. Znacznie częściej bowiem zdajemy sobie sprawę, że odpowiednia dieta służy naszym organizmom znacznie mocniej niż drogie medykamenty.
hospicjum
Napisane przez: Dick Thomas Johnson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Hospicja katowice wspierają chorych oraz ich familie

Hospicja Katowice posiadają właściwe podejście do pacjentów

Nawet naprawdę kochająca familia ma szansę się okazać niewystarczająca, jeżeli ktoś rozpocznie chorować na trudną chorobę, a jego stan będzie się szybko pogarszał. Ogromna wiedza medyczna i psychologiczna, która jest tu konieczna, ma szansę się okazać zbyt trudna do ogarnięcia dla rodziny, a pragnąc zagwarantować odpowiednie ostatnie miesiące życia, poszukuje ona kogoś, kto na pewno dobrze zna się na tym, jak pomóc w cierpieniu.
krew
Napisane przez: Oliver Symens
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeśli zamierzasz zadbać o swe zdrowie, co jakiś czas rób badania krwi

Naukowcy są zgodni, że profilaktyka daje dużą szansę uniknięcia wielu poważnych schorzeń. Do działań zapobiegawczych zalicza się z pewnością zdrowe odżywianie, ruch oraz optymalną porcję snu. Bardzo ważne jest także, żeby co jakiś czas przeprowadzać badania krwi oraz analizować otrzymane wyniki.
depresja
Napisane przez: Holly Lay
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nadchodzi taki okres, jak nic się nie chce. To taki okres w roku, całe szczęście jest sposób na poprawę humoru

Czy posiadasz czasem wrażenia specyficznego deja-vu? Takiego, które ukazuje się w momentach wielkiego jesiennego kryzysu? Objawia się on pod postacią zmęczenia zimnem, mrokiem i krótkim dniem. Przeciąga się się na jesień, zimę, a czasem i początek wiosny. Czasami bowiem wiosna nie przychodzi, więc w marcu czy kwietniu trzeba być przygotowanym, że jest zimno, pada deszcz, a może i śnieg. Mieliśmy już takie zaczątki wiosny w historii.
Proteza nogi
Napisane przez: ukg.photographer
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najlepiej dopasowane protezy ułatwią sprawne funkcjonowanie

Rozbudowana oferta producenta rynkowego, którego szanują przede wszystkim profesjonaliści z branży, umożliwia wybranie odpowiednich i dopasowanych do wymagań danego pacjenta protez. Przetestowany i rekomendowany przez lekarzy sklep ortopedyczny stara się sprostać wymogom i szybko wypełniać wszystkie złożone w nim zamówienia. Działalność naszej jednostki koncentruje się w szczególności na wymaganiach chorych pacjentów, którzy najbardziej potrzebują pomocy i troski. Potrzeby ludzkie znajdują się dla nas na pierwszym miejscu!
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.