Choroba
ciało
Napisane przez: Centrum Komunikacji Gordona,
Na podstawie danych z: Centrum Komunikacji Gordona,

Olejek z oregano to klasyczny preparat na bardzo wiele najróżniejszych dolegliwości, dzięki któremu wzmocnimy organizm

Oregano znane oraz stosowane jako zioło lecznicze jest od bardzo wielu lat. Wytwarza się z niego specjalny olejek, który świetnie działa na najróżniejsze dolegliwości.
terapia
Na podstawie danych z: flickr.com

W jaki sposób alkohol wpływa na organizm, zatem dlaczego należy z miejsca podjąć walkę z uzależnieniem?

Alkoholizm to nadzwyczaj ciężka choroba. Wielokrotnie osoby uzależnione wypierają się swojej ułomności, albowiem nie chcą podejmować leczenia. Walka z alkoholizmem jest pełna wyrzeczeń i bólu, ale należy szybko podjąć decyzję o niej, gdyż alkohol wyniszcza nas organizm. Jakie jest jego oddziaływanie?
Dieta żywieniowa
Napisane przez: Vitana
Na podstawie danych z: Vitana

Dla kogo niezbędny jest profesjonalny dietetyk?

W przeciągu ostatnich paru lat ludzie w Polsce zaczęli żywić się bardziej odpowiedzialnie. Znacznie częściej bowiem zdajemy sobie sprawę, że odpowiednia dieta służy naszym organizmom znacznie mocniej niż drogie medykamenty.
hospicjum
Napisane przez: Dick Thomas Johnson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Hospicja katowice wspierają chorych oraz ich familie

Hospicja Katowice mają właściwe podejście do pacjentów

Nawet naprawdę kochająca rodzina może się okazać zbyt słaba, jeśli ktoś rozpocznie chorować na trudną chorobę, a jego stan będzie się szybko pogarszał. Ogromna wiedza medyczna oraz psychologiczna, która będzie tutaj niezbędna, ma szansę się stać zbyt ciężka do udźwignięcia dla rodziny, a pragnąc zagwarantować odpowiednie końcowe miesiące życia, wyszukuje ona kogoś, kto naprawdę odpowiednio zna się na tym, jak pomóc w cierpieniu.
krew
Napisane przez: Oliver Symens
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeśli zamierzasz zadbać o swe zdrowie, co jakiś czas rób badania krwi

Specjaliści są zgodni, że profilaktyka daje wielką szansę unikania wielu poważnych chorób. Do działań zapobiegawczych zalicza się bez wątpienia zdrowe odżywianie, ruch oraz optymalną dawkę odpoczynku. Bardzo istotne jest także, żeby co jakiś czas wykonywać badania krwi i analizować uzyskane wyniki.
depresja
Napisane przez: Holly Lay
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nadchodzi taki okres, jak nic się nie chce. To taki okres w roku, całe szczęście jest sposób na poprawę humoru

Czy posiadasz czasem wrażenia specyficznego deja-vu? Takiego, które ukazuje się w momentach wielkiego jesiennego kryzysu? Objawia się on pod postacią zmęczenia zimnem, mrokiem i krótkim dniem. Przeciąga się się na jesień, zimę, a czasem i początek wiosny. Czasami bowiem wiosna nie przychodzi, więc w marcu czy kwietniu trzeba być przygotowanym, że jest zimno, pada deszcz, a może i śnieg. Mieliśmy już takie zaczątki wiosny w historii.
Proteza nogi
Napisane przez: ukg.photographer
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najlepiej dopasowane protezy ułatwią sprawne funkcjonowanie

Duże możliwości producenta rynkowego, którego doceniają w szczególności eksperci z branży, pozwala na wyszukanie odpowiednich i dostosowanych do potrzeb danego pacjenta protez. Sprawdzony i polecany przez lekarzy sklep ortopedyczny stara się sprostać wymaganiom i szybko wypełniać wszystkie złożone w nim zamówienia. Funkcjonowanie naszej jednostki koncentruje się w szczególności na potrzebach chorych pacjentów, którzy najbardziej potrzebują pomocy i troski. Potrzeby ludzkie są dla nas na pierwszym miejscu!
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.