Rehabilitacja
komar w dużym powiększeniu
Napisane przez: Eli Christman
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szukasz kogoś do opieki przy starszej osobie? Sprawdź, gdzie najlepiej szukać!

W dzisiejszych czasach model rodziny z pewnością trochę się zmienił w porównaniu dla przykładu z tym, co było jakieś kilkadziesiąt lat wcześniej.

Proces leczenia dolegliwości malucha

Choroba u dziecka jest dla każdego rodzica jednym z najgorszych doświadczeń. Pociechy bowiem często nie potrafią wskazać na określone dolegliwości bądź poskarżyć się osobom dorosłym, zwłaszcza jeśli nadal nie mówią.
lekarz
Napisane przez: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie danych z: Bird&Co Sp. z.o.o.

Zrobienie użytku z prywatnych usług poradni zdrowia

Kiedy chodzi o opiekę zdrowotną w naszym kraju, to niestety nie ma szans się pochwalić jej zbytnio sporym poziomem. Z tego powodu nie będzie czymś dziwnym, że znacznie więcej ludzi decyduje się na zrobienie użytku z prywatnych świadczeń poradni zdrowia, gdyż dzięki temu są prędko obsłużeni.
zabawa
Napisane przez: bobbi vie
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Z myślą o dzieciach w każdym wieku organizowane bywają specjalne lekcje pływania.

Odpowiednia szkoła pływania trudni się nauką pływania ludzi w każdym wieku, a w powyższym także małych maluchów. Nauczyciele czy instruktorzy pływania podkreślają, iż w młodym wieku o sporo łatwiej jest nauczyć się pływać niż w starszym.
światło
Napisane przez: LARS
Na podstawie danych z: LARS

Leczenie z rozmaitych schorzeń z wykorzystaniem światła

Światło jest bardzo ważnym elementem ludzkiego życia. Faktem jest, że właściwie bez światła nie ma życia. Bez wątpienia prawdą jest, że ludzie żyjący w strefach, które w dużej mierze pozbawione są światła słonecznego w ciągu roku, mają znacznie większe zagrożenie zachorowaniem przykładowo na depresję. Dlatego dostęp do naturalnego światła i ciepła pochodzącego ze Słońca jest tak istotny. Przykładowo w Polsce, która położona jest w strefie klimatu umiarkowanego, bywa tak, że w ciągu roku jest duża liczba dni gdy słońce jest niewidoczne.
kobieta podczas masażu

Masaż jako niezła postać relaksu i rehabilitacji

Wszelakiego rodzaju masaże to nie jedynie świetna odmiana relaksu i odpoczynku dla całego ciała, ale również kuracja w rozmaitego gatunku schorzeniach. Mechanizm działalności masażu jest niezwykle skomplikowany.
pacjent
Napisane przez: osseous
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szukasz kogoś, kto otoczy opieką chorą osobę? Zdecyduj się na wykwalifikowaną pielęgniarkę

Choroba bywa naprawdę trudnym przeżyciem, zarówno dla osoby, której dotyka, jak również dla jej najbliższych. Czasem zdarza się tak, że osoba chora wymaga stałej opieki i wykonywania podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych. W takiej sytuacji najczęściej opieką zajmuje się rodzina chorego, niemniej nie zawsze można sobie pozwalać na zagwarantowanie choremu całodobowej opieki. W takich wypadkach ogromnym wsparciem stanie się usługa profesjonalnej pielęgniarki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.