Jakie leki dobrze jest mieć w swojej domowej apteczce poza tabletkami na ból głowy i plastrami?

Każdy z nas musi posiadać w domu apteczkę, by z każdym zadraśnięciem palca nie biec do apteki po plaster czy coś do odkażania. Takie rzeczy zawsze warto jest mieć po ręką, podobnie jak środki na bóle głowy, które przydadzą się w nerwowych sytuacjach albo przy zwyczajnym zmęczeniu. Nieprzyjemne dolegliwości bólowe mogą przytrafić się wszystkim, a doskonale wiesz, jak potrafi to przeszkodzić w normalnym funkcjonowaniu. Jednakże poza nadmienionymi środkami pomocnych będzie również kilka innych leków, które warto mieć w szafce, by móc szybko ich użyć.
Takim preparatem są niewątpliwie kapsułki bądź tabletki z magnezem, m.in. chela mag b6 - aptekazawiszy.pl/olimpchelamagb6forteshotsmakwisniowy25ml-p-24704.html (aptekazawiszy.pl/olimpchelamagb6forteshotsmakwisniowy25ml-p-24704.html). Magnez jest niezbędny nade wszystko
suplement
Napisane przez: Chris Potter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
osobom prowadzącym intensywny tryb życia, które sporo się uczą bądź ciężko pracują umysłowo, a także ludziom pracującym fizycznie lub uprawiającym sporty. Powinny go łykać również osoby, które piją dużo kawy oraz przeżywające niełatwy czas, narażone na stres i ludzie nie mający sił. Magnez pozwala właściwie funkcjonować, a objawem jego deficytów są przesadne poczucie zmęczenia, silne napięcie mięśni, skurcze i drżenia rąk, powiek lub innych części ciała, trudności ze snem i ze skupieniem się, a nawet odchylenia pracy serca.


Inne artykuły

Środki które dobrze jest mieć w swojej domowej apteczce

leki
Napisane przez: Marc Majcher
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Plastry, lekarstwa, mieszaniny, bandaże... Co powinno znaleźć się w apteczce? W apteczce domowej oprócz środków opatrunkowych winny znaleźć się specyfiki które zażywamy stale a także środki przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwwirusowe (przykładowo Groprinosin - specyfik przeciwwirusowy o działaniu immunostymulującym - aktywizuje odpowiedź układu immunologicznego. Substancją czynną lekarstwa jest inozyny pranobeks, lek mający działanie przeciwwirusowe).
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.