Badania
Otyłość, Światowy Dzień Walki z Otyłością
Napisane przez: Poprostuzdrowo.pl
Na podstawie danych z: Poprostuzdrowo.pl

Operacyjne leczenie otyłości

Niestety w dzisiejszych czasach jedną z plag współczesności jest otyłość. Tak naprawdę nie we wszystkich przypadkach da się poznać przyczyny choroby pacjenta. Osądy społeczeństwa typu: grubas, pewnie za mało się rusza i ciągle je słodycze, są nie tylko zgodne z prawdą, ale też są bardzo niekulturalne. Niestety część osób otyłych jest bardzo chora i kilkanaście kilogramów więcej jest wynikiem tej choroby.
dziecko
Napisane przez: Philippe Put
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu mężczyźni po przekroczeniu czterdziestki powinni co najmniej raz na rok odwiedzać urologa.

Panowie z jednej strony bardzo sobie cenią swoją męskość, niejednokrotnie chwaląc się nią gdzie tylko będzie to możliwe. Lecz jednocześnie potrafią ją bardzo zaniedbywać, choćby przez nieodpowiedni tryb życia i unikanie lekarza.
Badanie krwi Wrocław
Napisane przez: BackMit
Na podstawie danych z: BackMit

Zadbaj o swoje zdrowie nie tylko od święta, lecz również prewencyjnie - wówczas unikniesz wielu problemów!

Zazwyczaj unikamy różnego rodzaju doktorów, wychodząc z założenia, że po pomoc do doktora idzie się dopiero wówczas, kiedy mamy jakieś kłopoty zdrowotne. Jeżeli Ty także należysz do grupy tych, którzy tak myślą, wówczas oczywiście musisz zmienić swoje nastawienie - regularne chodzenie na przykład nawet na podstawowe badania może zmniejszyć możliwość zachorowania nawet o połowę! Jeśli regularnie będziesz kontrolować stan swego zdrowia, wówczas lekarze będą mogli zareagować natychmiast kiedy tylko zacznie dziać się coś niedobrego.
medycyna
Napisane przez: Perspecsys Photos
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Skuteczne propozycje dla pacjentów zmagających się z problemami z płodnością

W dobie naszych czasów kłopoty z płodnością dotyczą dość wiele osób. Nie można zaprzeczyć tezie, że jest to naprawdę niemały kłopot, szczególnie jeżeli ktoś myśli o posiadaniu potomka. Na szczęście przy wsparciu współczesnych rozwiązań medycznych można sięgnąć po skuteczną terapię, która okaże się efektywna w walce z brakiem płodności.
Wizyta u ginekologa
Napisane przez: Daniel Lobo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Starasz się o potomstwo od jakiegoś czasu, ale się nie udaje? Może dobrym rozwiązaniem będzie in-vitro?

W dzisiejszych czasach niestety coraz większa liczba par właściwie na całym świecie ma kłopoty z zajściem w ciążę. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest parę, jednakże najpoważniejsza z nich jest taka, iż bezpłodność z czasem stacje się chorobą cywilizacyjną. W obecnych czasach życie na naszej planecie nie jest tak łatwe jak jeszcze parę wieków temu, przede wszystkim ze względu na ogromne zanieczyszczenie powietrza, gleby albo po prostu jedzenia, które jemy, a które na pewno jest o wiele bardziej przetworzone niż nawet jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Dodatkowo dziewczyny decydują się na ciążę w coraz późniejszym wieku, pragnąc najpierw zrobić karierę i zdobyć stabilizację finansową i zawodową.
warzywa
Napisane przez: judywitts
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zadbaj o to, co na co dzień spożywasz i wykonuj jedynie naprawdę mądre zakupy żywności

To, co na co dzień zjadamy, ma ogromne znaczenie dla kondycji naszego organizmu i witalności. Nie da się zaprzeczać, że w ostatnich dekadach zrobiono bardzo wiele, aby unowocześnić branżę związaną z wytwarzaniem żywności. Niestety znacząco odcisnęło to piętno na jakości spożywanych artykułów, ponieważ zostały one nafaszerowane przeróżnymi sztucznymi ulepszaczami smaku, konserwantami i barwnikami.
badania prenatalne

Prezentacja przykładowych możliwości przy problemach z poczęciem dziecka, znaczenie badań prenatalnych.

Wiele par ma dużo problemów z tym, żeby mieć swoje dzieci. Mimo że współczesna medycyna coraz więcej może, to w pewnych sytuacjach jest jednak bezradna.
okulistyka
Napisane przez: Ken Teegardin
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Okulistyka – jak współcześnie są leczone wszelkiego rodzaju choroby oczu oraz czy zabiegi gwarantują odpowiedni efekt?

Warto troszczyć się o swoje oczy, aby działały możliwie jak najlepiej przez długi czas. Niestety, sporo osób odwiedza lekarza dopiero, kiedy obserwują coś niepokojącego. Tymczasem, priorytetowe znaczenie mają szczegółowe badania profilaktyczne, które dają szansę możliwie jak najwcześniej zdiagnozować potencjalne schorzenia, a jak powszechnie wiadomo, pierwsze stadium zwiększa możliwość wyleczenia.
krew
Napisane przez: Oliver Symens
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeśli zamierzasz zadbać o swe zdrowie, co jakiś czas rób badania krwi

Naukowcy są zgodni, że profilaktyka daje dużą szansę uniknięcia wielu poważnych schorzeń. Do działań zapobiegawczych zalicza się z pewnością zdrowe odżywianie, ruch oraz optymalną porcję snu. Bardzo ważne jest także, żeby co jakiś czas przeprowadzać badania krwi oraz analizować otrzymane wyniki.
problemy zdrowotne
Napisane przez: Biomed
Na podstawie danych z: IBSS BIOMED

Rady, jak radzić sobie z kłopotem nietrzymania moczu?

Nietrzymanie moczu to kłopot niejednej pani. Niestety tylko nieliczne idą do lekarza, gdyż wstydzą się powyższej przypadłości, mimo iż można sobie z nią poradzić. Należy wyłącznie wiedzieć w jaki sposób.
Zacznijmy od tego, kto z reguły trudzi się z tą niedyspozycją. To zazwyczaj kobiety po 60-tym roku życia, jednak zdarzają się także młodsze przedstawicielki płci pięknej, najczęściej po przebytej ciąży.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.