Badania
masaż
Na podstawie danych z: flickr.com

Masaż jako ważny element wpływający na odchudzanie

Fachowcy w trosce o nasze zdrowie i wspaniałe samopoczucie w każdym miejscu szukają elementów wspierających odchudzanie. Testy pokazały, że jednym z nich może być masaż przeprowadzany w określony sposób. Nie należy jednak przeceniać jego dobroczynnego wpływu.
Otyłość, Światowy Dzień Walki z Otyłością
Napisane przez: Poprostuzdrowo.pl
Na podstawie danych z: Poprostuzdrowo.pl

Operacyjne leczenie otyłości

Obecnie jedną z bardzo często spotykanych chorób jest otyłość. Do końca nie zawsze da się zdiagnozować pacjenta. Nasze sądy typu: grubas, pewnie za dużo je, zapewne nie są właściwe. Prawda jest taka, że spora część osób otyłych jest poważnie chora i kilkanaście kilogramów więcej jest objawem tej choroby.
Wizyta u ginekologa
Napisane przez: Daniel Lobo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Starasz się o potomstwo od jakiegoś czasu, ale się nie udaje? Może dobrym rozwiązaniem będzie in-vitro?

W współczesnych czasach niestety coraz większa liczba par praktycznie na całym świecie ma problemy z zajściem w ciążę. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest parę, jednakże najważniejsza z nich jest taka, że bezpłodność stopniowo stacje się chorobą cywilizacyjną. W obecnych czasach życie na naszej planecie nie jest tak łatwe jak jeszcze kilka wieków wcześniej, szczególnie ze względu na ogromne zanieczyszczenie powietrza, gleby czy po prostu jedzenia, które spożywamy, a które zdecydowanie jest o wiele bardziej przetworzone niż nawet jeszcze kilkanaście lat temu. Dodatkowo kobiety decydują się na dziecko w coraz późniejszym wieku, pragnąc najpierw zrobić karierę i zdobyć stabilizację finansową i zawodową.
warzywa
Napisane przez: judywitts
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zadbaj o to, co na co dzień spożywasz i wykonuj jedynie naprawdę mądre zakupy żywności

To, co każdego dnia zjadamy, ma wielkie znaczenie dla kondycji naszego organizmu i jakości życia. Nie można zaprzeczać, że w ostatnich dekadach zrobiono wszystko, żeby rozwinąć branżę związaną z wytwarzaniem żywności. Niestety znacząco odcisnęło to piętno na jakości spożywanych artykułów, bo zostały one napełnione przeróżnymi chemicznymi ulepszaczami smaku, konserwantami i barwnikami.
dziecko
Napisane przez: Philippe Put
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu mężczyźni po przekroczeniu czterdziestki powinni co najmniej raz na rok odwiedzać urologa.

Mężczyźni z jednej strony bardzo sobie cenią swoją męskość, niejednokrotnie chwaląc się nią gdzie tylko będzie to możliwe. Lecz jednocześnie potrafią ją bardzo zaniedbywać, choćby przez niewłaściwy styl życia i unikanie lekarza.
lekarz
Na podstawie danych z: bc-injury-law.com

Dlaczego regularne wizyty u ginekologa posiadają tak ogromne znaczenie i z których zabiegów dobrze jest skorzystać?

Zdrowie intymne posiada wielkie znaczenie, toteż warto regularnie badać się u ginekologa, nawet jeżeli nie dzieje się nic co mogłoby niepokoić. Zaleca się, aby każda kobieta raz w roku przeprowadzała badanie cytologiczne, które trwa kilka sekund, a daje możliwość uchronić się przed nowotworem szyjki macicy, jaki niestety jest szczególnie niebezpieczny.
Badanie krwi Wrocław
Napisane przez: BackMit
Na podstawie danych z: BackMit

Zadbaj o swoje zdrowie nie tylko od święta, lecz również prewencyjnie - wówczas unikniesz wielu problemów!

Zwykle unikamy wszelkiego rodzaju lekarzy, wychodząc z założenia, iż po pomoc do doktora idzie się dopiero wówczas, kiedy mamy jakieś kłopoty zdrowotne. Jeżeli Ty także należysz do grupy ludzi, którzy tak myślą, wówczas bez wątpliwości musisz zmienić swoje nastawienie - regularne chodzenie na przykład nawet na podstawowe badania może zmniejszać możliwość zachorowania nawet o połowę! Jeżeli stale będziesz kontrolował stan swego zdrowia, wówczas lekarze będą mogli zareagować natychmiast kiedy tylko zacznie dziać się coś złego.
okulistyka
Napisane przez: Ken Teegardin
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Okulistyka – jak współcześnie są leczone wszelkiego rodzaju choroby oczu oraz czy zabiegi gwarantują odpowiedni efekt?

Warto dbać o swoje oczy, by działały możliwie jak najsprawniej przez długi czas. Niestety, sporo osób odwiedza lekarza dopiero, kiedy zauważają coś niepokojącego. Tymczasem, istotne znaczenie mają szczegółowe badania profilaktyczne, jakie dają szansę możliwie jak najszybciej wykryć ewentualne choroby, a jak powszechnie wiadomo, pierwsze stadium zwiększa szansę wyleczenia.
medycyna
Napisane przez: Perspecsys Photos
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Skuteczne propozycje dla pacjentów zmagających się z problemami z płodnością

W dzisiejszych czasach kłopoty z płodnością obejmują dość wiele osób. Nie można zaprzeczyć tezie, że jest to niewątpliwie znaczny kłopot, szczególnie jeśli ktoś marzy o posiadaniu potomka. Na szczęście przy wsparciu współczesnych rozwiązań medycznych można rozpocząć nowoczesną terapię, która stanie się efektywna w walce z utratą płodności.
problemy zdrowotne
Napisane przez: Biomed
Na podstawie danych z: IBSS BIOMED

Rady, jak radzić sobie z kłopotem nietrzymania moczu?

Nietrzymanie moczu to problem wielu kobiet. Niestety jedynie wyjątki udają się do lekarza, ponieważ krępują się wskazanej przypadłości, mimo że można sobie z nią poradzić. Trzeba wyłącznie wiedzieć w jaki sposób.
Zacznijmy od tego, kto przeważnie zmaga się z tym niedomaganiem. To zazwyczaj panie po 60-tym roku życia, jednakże zdarzają się również młodsze przedstawicielki płci żeńskiej, na ogół po przebytej ciąży.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.