Bieganie
operacja plastyczna pochwy
Napisane przez: Unimil

Nie potrzeba wstydzić się kształtu swych narządów płciowych, bo dzisiaj każda pani może decydować się na operację plastyczną pochwy

To dość wstydliwy problem, z którym zmaga się wiele pacjentek: panie nie są zadowolone z kształtu swoich narządów płciowych. Czasami powoduje to zawstydzenie w sypialni i przekłada się na deficyt satysfakcji seksualnej.
Bieganie
Napisane przez: iStock
Na podstawie danych z: iStock

Z jakich powodów dobrze jest uprawiać jogging?

Jeżeli jeszcze nie połknęliście biegowego bakcyla lub w dalszym ciągu zdecydowanie opieracie się sugestiom przyjaciół, którzy sugerują wspólny jogging, załóżcie sobie plan na nadchodzący miesiąc: spróbuję. Przecież nic nie tracę, mogę jedynie zyskać.
para podczas joggingu
Napisane przez: Ed Yourdon
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Bieganie – dobra metoda na spalenie nadwagi

Otwierasz szafę i patrzysz ze smutkiem na jeansy, w jakie kiedyś wchodziłaś bez kłopotu? A może pragniesz być prawdziwym facetem i okrągły brzuszek zamienić na sześciopak albo chociaż pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej? Pora więc na ćwiczenia. Jedną z pierwszorzędnych form aktywności fizycznej jest bieganie. Dzięki porannemu lub wieczornemu joggingowi możesz skutecznie rozprawić się z nadprogramowymi kilogramami i znowu z radością spoglądać na swoje odbicie.
sporty zimowe
Napisane przez: fabianpimminger
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaki wpływ na formę i samopoczucie będzie miał sportowy tryb życia, jakie sporty najlepiej uprawiać dla przyjemności.

O tym, jak istotna dla zdrowia i samopoczucia jest fizyczna aktywność, mówi się od dawna. Podkreślają to lekarze, zlecający swoim pacjentom odpowiednią porcję codziennego ruchu, piszą gazety i mówią w telewizji. Ma to swoje pozytywne strony, bo na szczęście obecne lata bardzo zmieniły podejście ludzi w naszym kraju do uprawiania sportów. I nie chodzi tu bynajmniej o intensywne treningi i startowanie w różnego rodzaju zawodach, lecz o zwykłe aktywne spędzanie czasu wolnego, zwłaszcza na świeżym powietrzu.
orbitreki dla młodych mam
Napisane przez: Twentyfour Students
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zadbaj o swe ciało przy wsparciu specjalistycznych urządzeń, to naprawdę istotne dla twojej kondycji

Utrzymanie ciała w doskonałej formie bywa niezwykle ważne dla organizmu jak i dla ducha. Odpowiednia doza ruchu pomaga spalić tłuszczyk i zachować mięśnie w idealnym stanie. Warto często ćwiczyć, by dbać o swoje ciało i zdrowie.
Piotr Adamczyk
Napisane przez: Giant
Na podstawie danych z: Giant

Wyjątkowa i nadzwyczaj modna dziedzina sportowa

Teraz rządzi styl na zdrowy tryb życia. Mnóstwo osób przekształca swój sposób żywienia się, zaczyna przyjmować więcej ruchu. To zdrowe i korzystne dla każdego organizmu, choć w podobny sposób dieta jak i ćwiczenia fizyczne, powinny być dobrze przystosowane do indywidualnych potrzeb oraz możliwości.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.