Psycholog
logopeda
Na podstawie danych z: flickr.com

Dobry, kompetentny logopeda oraz psycholog dziecięcy w Poznaniu

Rodzice nieraz zapisują swoje pociechy do logopedy, bo w młodym wieku u wielu dzieci można czasem dostrzec wady wymowy. Regularne chodzenie do logopedy może sprawić, że wady te się usunie czy też pozostaną one zmniejszone. Jeśli zobaczysz, iż Twoje dziecko ma wadę wymowy - nawet malutką - to nie zwlekaj i zapisz je do logopedy.
psychoterapia
Napisane przez: Sohel Parvez Haque
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dla kogo jest psychoterapia? Czy kwalifikujemy się, ażeby zacząć tę formę terapii? Co warto wiedzieć?

Korzystanie z pomocy psychologa stało się obecnie dosyć popularne i niemal powszechne. Idziemy na terapię ze swoimi codziennymi trudnościami do rozwiązania i wszelkimi smutkami. Oczekujemy, że psychoterapeuta dzięki udzieleniu nam wsparcia i pomocy zagwarantuje szybką ulgę w cierpieniu. Warto jednak wiedzieć, że nie każda sytuacja nadaje się na terapię.
Psychoterapeuta
Napisane przez: merec0
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/photos/merec0/660330567/

Psycholog dziecięcy powinien prezentować odpowiednią wiedzę

Ludzka psychika jest bardzo mocna, ale jeśli dojdzie do jej naprężenia, to potrzeba się z nią obchodzić bardzo delikatnie. Przez to tak istotne okazuje się być odpowiednie przygotowanie ludzi, którzy mają zająć się terapią odmiennych osób.
psychoterapia
Napisane przez: Sohel Parvez Haque
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

psychoterapia w Krakowie, najlepszy psycholog Kraków

Kiedy boli nas coś fizycznie, albo czujemy się marnie, bez trudu udajemy się do lekarza. Jednak kiedy kiepsko się czujemy psychicznie, wielu ludziom bardzo ciężko podjąć decyzję i udać się po pomoc. A tymczasem psycholog to w pewnym sensie odpowiednik medyka, tyle że dla sfery psychicznej. W naszym społeczeństwie dalej niestety pokutuje opinia, że wizyty u psychologa należy się wstydzić.
Psycholożka
Na podstawie danych z: flickr.com

Kiedy wybrać się do psychoterapeuty? Sprawdź, jakie sygnały są powodem do niepokoju

Obecne tempo życia sprawia, iż wielokrotnie nie mamy kiedy rozwikłać naszych problemów, przez co rosną i stają się coraz bardziej poważne. Z niewielkich trudności robi się duży kłopot, jakiemu nie jest łatwo sprostać. Z tego względu wiele osób wymaga pomocy, jaką oferuje psychoterapeuta Katowice.
lekarz
Napisane przez: TownePost Network
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Skuteczny psycholog Warszawa

Jest parę odmiennych profesji lekarskich, interesujących się ludzkim umysłem. W zależności od charakteru dolegliwości, do różnych gabinetów należy się kierować. Nie każdy wie, co odróżnia ich od siebie nawzajem. Przy problemach natury umysłowej pierwsze kroki należy kierować do psychologa. Terapią farmakologiczną, a więc z wykorzystaniem lekarstw, zajmuje się psychiatra. Konkretnym usuwaniem dolegliwości, które wchodzą w obszar zainteresowania psychologów, zajmuje się natomiast psychoterapia. Psycholog bowiem nie ma prawa do wykonywania konkretnego leczenia. Może jednak je zdobyć poprzez ukończenie odpowiedniego szkolenia. O zainteresowaniu pomocą psychologiczną może świadczyć popularność fraz w rodzaju „pomoc psychologiczna Wrocław” w Internecie.
depresja
Napisane przez: reynermedia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Każdego z nas dopada depresja. Jedni mają z nią bardziej poważny, inni mniejszy, problem. Niemniej, może ona dopaść każdego z nas. Jak się przed nią bronić?

Niczym nadzwyczajnym nie jest dzisiaj jesienna chandra, czy depresja, choć o tej drugiej mawia się dzisiaj częściej, niż mawiano kiedyś. Może dlatego, że jest słowem, które dopiero od niedawna stało się modne. Kiedyś zdecydowanie częściej od depresji używało się słów „smutek czy „zły humor”, dzisiaj coraz więcej ludzi wymienia właśnie to słowo, jeśli chce opisać ogólne obniżenie nastroju. Jakkolwiek często nie mamy problemu z depresją, gdyż jest to zwykłe obniżenie humoru to jednak każdemu z nas niezbędna jest pomoc, bo nie można nikogo zostawiać w negatywnym nastroju.
lekarze
Napisane przez: German Tenorio
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybór odpowiedniego pediatry - jakie czynniki brać pod uwagę?

Każdy rodziciel chce dla własnego malucha wszystkiego co najlepsze. Kupujemy dobre łóżeczka, dobre kosmetyki i dobrej jakości ubranka. Wybór odpowiedniego pediatry jest niezwykle ważny nie tylko dla pociechy, ale również dla opiekunów. Prywatny pediatra Warszawa to również dobry psycholog i pomocna dłoń w każdym wypadku. Właściwy pediatra to taki, który w każdej sytuacji uciszy i doradzi. Jeżeli coś się stanie, pokieruje i udzieli merytorycznych wskazówek. Jest dostępny wtenczas, kiedy jest przydatny.
terapia
Napisane przez: Kostrzewa PR

Jaka forma terapii jest dobra dla ludzi cierpiących na przeróżne fobie?

Dowolna osoba, która podjęła postanowienie o wizycie u Psychologa z pewnością zastanawiała się choć przez chwilkę w jakie miejsce udać się. Można odnaleźć niezwykle wiele ogłoszeń o takich miejscach, gdzie odnajdziemy fachową pomoc.
psycholog
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu/

W teraźniejszych czasach sporo mężczyzn potrzebuje psychoterapii - to w ogóle wstyd

W dzisiejszych czasach dużo ludzi żyje w nieustannym biegu. Na głowie mamy właściwie każdego dnia setki spraw - a sprawne załatwienie każdej z nich potrafi zabrać naprawdę wiele czasu. Nie da się zatem zaprzeczyć, że w życiu praktycznie każdego człowieka wielce ważny jest odpowiedni wypoczynek - kiedy nie masz czasu na to, aby porządnie wypocząć, wówczas bez wątpienia powinieneś pomyśleć o tym, aby przynajmniej od czasu do czasu udać się do psychologa lub psychoterapeuty.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.