Światło
światło
Napisane przez: 霞客 周
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Depresja niebezpieczną chorobą XXI wieku – jak się jej pozbyć?

Już od dawna wiadomo, że depresja to jedna z tych przypadłości z jakimi powinniśmy za wszelką cenę walczyć, ponieważ nieleczona może niestety doprowadzić do poważnych konsekwencji. Niektórzy mówią o niej jako o chorobie XXI wieku, ponieważ może przytrafić się każdemu – bez względu na wiek, płeć, czy miejsce zamieszkania.
Przybliżenie zęba
Napisane przez: Partha S. Sahana
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego nie należy kupować tanich okularów antysłonecznych na bazarze i co muszą one ręczyć?

W okresie letnim warto wiedzieć, że promienie słońca mogłyby być bardzo przyjemnym elementem odpoczynku, lecz także ważnym czynnikiem, jaki może mieć też negatywny wpływ na nasze zdrowie.
światło
Napisane przez: LARS
Na podstawie danych z: LARS

Leczenie z rozmaitych schorzeń z wykorzystaniem światła

Światło jest bardzo istotnym składnikiem ludzkiego życia. Mówi się, że właściwie bez światła nie mogłoby istnieć życie. Bez wątpienia prawdą jest, że osoby żyjące w miejscach, które mają ograniczony dostęp światła pochodzącego ze Słońca w ciągu roku, mają o wiele większe zagrożenie zachorowaniem przykładowo na depresję. Dlatego dostęp do naturalnego światła i ciepła słonecznego jest tak ważny. Przykładowo w Polsce, która leży w obrębie klimatu umiarkowanego, zdarza się, że w ciągu roku występuje duża liczba dni pozbawionych słońca.
leczenie światłem
Napisane przez: Keoni Cabral
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Lampa do światłoterapii ma szansę zaoferować sporo pozytywnego

Lampa do światłoterapii ma szansę odpowiednio oddziaływać na nasze samopoczucie. Im więcej słońca oraz właściwego oświetlenia jest w naszym otoczeniu, tym więcej zadowolenia odczuwamy i wspanialsze jest nasze samopoczucie. Niestety funkcjonujemy w takim klimacie, że przez parę miesięcy jesteśmy skazani na brzydką aurę, gdy tego słońca jest niewiele.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.