Uzębienie
Mały Pacjent u dentysty
Napisane przez: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie danych z: Bird&Co Sp. z.o.o.

Godny polecenia specjalista dentysta

Dbałość o zęby to bardzo istotna sprawa. Najważniejsze jest częste ich szczotkowanie, jak również nitkowanie zębów. Należy również wprowadzić nawyk częstych kontroli u stomatologa. Nierzadko bowiem ludzie zgłaszają się do dentysty wyłącznie wtedy, gdy czują coś niepokojącego. Tak naprawdę niezbyt częste, ale regularne wizyty pomogą zapobiec wystąpieniu groźnych ubytków czy schorzeń, a przede wszystkim bólu.
Dentysta
Napisane przez: jamesvandyke
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakim sposobem odpowiednio zadbać o stan naszych zębów?

Każdy z nas za wszelką cenę zmierza do podtrzymania dobrego stanu zdrowia. Jest to bowiem jedna z naszych najogromniejszych wartości, które otrzymaliśmy w naszym życiu. Naturalnie w naszym działaniu w szeregu przypadków zmierzamy do choćby posiadania jak najogromniejszych zysków finansowych, niemniej jednakże w naszej nieustannej pogoni nawet wielkie bogactwo nie jest w stanie nas radować, jeżeli nie będziemy posiadać kompletnego zdrowia.
ortodonta płock
Napisane przez: AWBUD Wyroby Betonowe
Na podstawie danych z: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/stary_rynek01.jpg

Stomatolog, ortodonta czy protetyk – przyjaciele hollywoodzkiego uśmiechu

Sporo ludzi posiada w naszym kraju świadomość, iż dbanie o kondycję zębów to bardzo ważna rzecz. Badacze alarmują, iż to nie tylko strona estetyczna, lecz i kwestia zdrowia. I nie chodzi tu o zdrowie innych zębów czy jamy ustnej w ogóle, ale także o dobre zdrowie całego ludzkiego organizmu. Takie podejście mobilizuje ludzi nie tylko do systematycznych wizyt u dentysty, ale również do zasięgnięcia porady ortodonty czy protetyka.
a2 clinic stomatologia wałbrzych
Napisane przez: A2 Clinic
Na podstawie danych z: http://a2stomatologia.pl/

Znakomita klinika dentystyczna – Wałbrzych

Powszechnie wiadomo, że o uzębienie trzeba bardzo starannie zadbać. Jedną z pierwszych czynności których współcześnie uczą się ludzie, jest higiena jamy ustnej – i nie bez przyczyny, ponieważ człowiek przez całe życie posiada tylko dwa zestawy zębów.
zęby
Napisane przez: Agencja Royal Brand PR
Na podstawie danych z: Agencja Royal Brand PR

Dla wielu osób świadczenia protetyczne są niezwykłą usługą - ośrodki w Wałbrzychu

Nie sposób ukryć, że dzisiaj wygląd jest niezwykle zasadniczym czynnikiem naszego życia. Porządna fryzura, make-up i atrakcyjny strój to rzeczy, na które kładziemy ogromną atencję, bo umożliwiają nam zapulsować w oczach pozostałych osób.
protetyk warszawa wola
Napisane przez: Jordi Hernandez
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wizyta u protetyka jest dla każdego

Byłam ostatnio u mojej mamy, aby pomóc jej w zajęciach domowych. Wszystko szło świetnie, dopóki nie uznałam, iż wejdę na metalową drabinę, żeby przybić gwoździk i powiesić zdjęcie naszej rodziny.
zęby
Napisane przez: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Jak dbać o zęby? – poznajinformator

Profilaktyka próchnicy i innym chorobom zębów polega za każdym razem na tym samym – najważniejszą rolę odgrywa tutaj codzienna higiena jamy ustnej a także uzębienia. Istotne jest także obniżenie spożycia wyrobów mieszczących cukier, dlatego że jest on głównym pożywieniem bakterii próchnicotwórczych. Powszednim i znanym od dawien zabiegiem jest szczotkowanie uzębienia szczotką i pastą przez ok. 3 minuty – co najmniej dwa razy dziennie, a najodpowiedniej po każdym posiłku. Możemy używać szczotki elektrycznej bądź manualnej, wybór należy do nas. Poniektóre szczotki zawierają specjalną powierzchnię czyszczącą przeznaczoną dla języka. Mycie uzębienia nie ogranicza się jednak tylko do szczotkowania. Żeby skutecznie zadbać o zęby, powinniśmy także za każdym razem dopełniać oczyszczenia przestrzeni międzyzębowych za pomocą nici dentystycznych, jakie najczęściej zawierają fluor. W celu podniesienia ochrony jamy ustnej, dobrze jest również płukać ją specjalnymi płynami.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.