Czy pan poddający się wazektomii mógłby nadal prowadzić życie płciowe?

Jeśli mężczyzna nie zamierza posiadać dzieci, mógłby poddać się szczególnemu zabiegowi, kóry ma na celu, doprowadzić go do chwilowej bezpłodności. Metoda ta jest niezwykle znana w USA.


Jest bezpieczna i niezwykle skuteczna.


Tym zabiegiem może być wazektomia. Jest to wariant antykoncepcji dla mężczyzn. Wciąż wiodą oni swe życie seksualne, przeżywają orgazmy, lecz ich nasienie nie zawiera plemników. Można taki zabieg przeprowadzić bez skalpela. Przy użyciu tej metody wykorzystuje się zaledwie rozwarstwienie skóry, bez konieczności zakładania szwów. Podczas stosowania Wazektomii Bez Skalpela można zauważyć mniej dosadny dyskomfort oraz pomniejszenie niebezpieczeństwa krwawienia czy też pojawienia się infekcji. Po operacji blizna jest prawie niewidoczna. Przed zabiegiem pacjent jest w gabinecie ok. trzydziestu minut. W tym czasie musi przeczytać, podpisuje dokumenty i musi porozmawiać z lekarzem przed zabiegiem i bezpośrednio po nim. Po operacji wskazany jest oszczędny tryb życia. Mężczyzna przez niedługi czas mógłby czuć lekki ból i delikatne ciągnięcie.


skóry
Napisane przez: www.wodadlazdrowia.pl


Jest to najlepsza metoda antykoncepcji. Jej efektywność dosięga 99,9%. Zabieg jest niebolesny, przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Jest przeznaczona dla mężczyzn, którzy są pewni, że nie będą chcieli posiadać dzieci. Należy jednak pamiętać, że operacja wznowienia drożnych nasieniowodów nie zawsze kończy się pomyślnie. W naszym kraju jest to dość nowa technika antykoncepcji, która ochrania panie przed niepożądanym działaniem długotrwałego używania antykoncepcyjnych hormonów.


Inne artykuły

Obecnie wiele osób interesuje się nabyciem zdolności pływania.

kitesurfing
Dzieje się zarówno dlatego, iż pływanie uznawane będzie za bardzo zdrowe, a jednocześnie wspólna nauka pływania stanowi bardzo dobrą okazję do takiego, żeby móc rodzinnie spędzać wolny okres.


Dlatego wrocław nauka pływania oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z rozmaitych kursów pływania, które są organizowane w różnych grupach wiekowych.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.