Basen
basen
Napisane przez: Praktiker
Na podstawie danych z: Praktiker

Zdrowa moda na sport

Skwarnym latem każdy z nas wypatruje ochłody. Wyjeżdżamy zatem z rodzinami nad morze i w góry czy na Mazury. Jednakże nieczęsto możemy sobie przyzwolić by w tak przyjemny sposób spędzić całe wakacje. Idealnym wyjściem na "oziębienie" się w pozostałe upalne dni są baseny ogrodowe.
Klinika
Na podstawie danych z: www.gyncentrum.pl

Klinika medycyny estetycznej lekiem na niską samoocenę

Media bezlitośnie uczą oceniać. Każdy ma wyglądać perfekcyjnie pod groźbą niemiłych uszczypliwych uwag ze strony otoczenia. Nawet młode dziewczynki porzucają dzieciństwo by moc założyć makijaż i wyglądać jak piękna pani z okładki gazety. W dzisiejszych czasach każdy chce być nieskazitelnie piękny i wpasowywać się w kanon. By to osiągnąć poddajemy się katorżniczym dietom ,odwiedzamy kosmetyczki, kupujemy karte na basen. Istnieje wiele dróg umożliwiających osiągnięcie wymarzonego wyglądu.
sport - rower
Napisane przez: Eli Christman
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie liczne plusy wynikają z aktywnego uprawnia sportu i rekreacji?

W dzisiejszych czasach niedużo osób ma czas na praktykowanie sportu. Nieraz jesteśmy zabiegani, praca, dom, obowiązki, szkoła - to wszystko sprawia, że ledwie mamy czas na wytchnienie, a co dopiero na aktywność fizyczną. Dużo osób po powrocie do domu woli usiąść przed telewizorem i w ten tylko sposób się zrelaksować niż przykładowo wybrać się na siłownię.
masaż
Napisane przez: RelaxingMusic
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Parę pomysłów na umilenie sobie życia - sprawdź, co można zrobić

Pragnęlibyśmy, ażeby tydzień pracy był trochę krótszy, czyż nie tak? Albo, by godziny pracy zostały trochę skrócone, tak ażeby było więcej czasu wolnego. Te całe życzeniowe myślenie dotyczy każdego z nas, lecz jako racjonalne jednostki wiemy, że to niemożliwe. Tak samo zdajemy sobie sprawę, że nie możemy przedłużyć wakacji, nie da się również zarezerwować udanej pogody podczas urlopu. Są po prostu granice, jakich nie da się przekroczyć. Są jednakże sposoby, jak sobie umilić życie. Czasami naprawdę nie musi mieć dużo, ani dużo pieniędzy, ani czasu, ani innych dodatkowych warunków.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.