Jak spędzić upragnione wakacje? Namyślasz się nad tym od tygodni? Mamy dla ciebie rozwiązanie

Precyzyjnie za dwa miesiące dobiega końca rok szkolny, a Ty nie masz pojęcia w jakim kierunku wyjechać na wakacje. Przykro byłoby zagospodarować taki czas na leżenie na sofie przed pudłem z programami telewizyjnymi. Naturalnie zawsze odszuka się jakieś zajęcie, lecz aktywność inna niż zazwyczaj nieustannie jest mile postrzegana. A może by tak obóz językowy?

nauka języków obcych
Napisane przez: Laurie Sullivan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nie jest trudno złapać za pilot i przeleżeć kolejny wolny dzień w towarzystwie wielkiego telewizora LCD. Tymczasem czy na pewno jest to odpowiedni sposób na zużytkowanie wolnego czasu od edukacji?

Inne artykuły

Jeśli na wakacje to jedynie do Kołobrzegu!

urlop
Napisane przez: Ludo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Co roku nad polskie morze ściągają tłumy turystów. Przyczyna jest jedna. Nigdzie na Starym Kontynencie nie ma takich plaż jak u nas. Szerokich, białych i z drobnym piaskiem. Mając ten fakt na uwadze, nie trzeba lecieć do Turcji czy Egiptu, po to by na własnej skórze odczuć gorące słońce i odpocząć.


Myślę, iż wiele ludzi będzie zgodnych w takim oto spostrzeżeniu – nie. Otóż, wakacje są słynne z pięknej pogody, nie zawsze obfitej w słońce i umożliwiające kąpiele wodne lub słoneczne, jednak radujemy się względnym ciepłem i klimatem ulatniającej się wokół radości. Jednym z lepszych oraz zazwyczaj niezłych pomysłów na wakacje jest wycieczka - więcej .

Podróż cechuje się jednak tym, że warto byłoby pojechać na nią z kimś jeszcze, najlepiej ze znajomymi.https://www.eccoholiday.com/region/hiszpania/costa-brava/ - odnośnik do strony -Liczba urozmaiceń, które macie możliwość wtedy razem dzielić urasta wielokrotnie. Jednak, jeśli mimowolnie znudziły cię niekończące się piesze eskapady tropem przodków możesz użyć innej sposobności. doskonałym zamysłem są obozy językowe Londyn. Miasto należy do ciekawszych w Europie, a znajomość języka angielskiego jest głównym warunkiem podjęcia większości prac.

Źródło - obozy językowe

Szkoła języków obcych
Napisane przez: The LEAF Project
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Prócz oglądania cudownych zabytków i zaznajomienia się z nocnym życiem metropolii, nauka języka jest znamienitą formą skorzystania z czasu nie przeznaczonego na inny rodzaj nauki. Ignorując tego rodzaju ambicje, można spostrzec, iż owa podróż powiększa ludzkie znajomości. Takie wyjazdy mogą nam zapewnić przyjaźnie do końca życia. Wracając do domu posiadasz poczucie nie tylko spełnienia, ale także radości. Decydując się na obóz językowy opłaca się zabrać ze sobą przyjaciela albo przyjaciółkę, którzy będą nam w stanie pomóc w każdej niepewnej chwili. Koszt tej przyjemności nie jest dość niski, ale pamiętajmy, iż cena zawiera opiekę, wyżywienie, drobne atrakcje, a przede wszystkim naukę języka pod okiem fachowców wraz z koniecznymi materiałami edukacyjnymi. Powodzenia w poszukiwaniach!
21/05/19, 13:48:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.