Nie potrzeba wstydzić się kształtu swych narządów płciowych, bo dzisiaj każda pani może decydować się na operację plastyczną pochwy

To dość krępujący kłopot, z którym boryka się sporo pacjentek: kobiety nie są usatysfakcjonowane wyglądem swoich narządów płciowych. Czasami niesie to zawstydzenie w sypialni oraz przekłada się na deficyt satysfakcji seksualnej.
operacja plastyczna pochwy
Napisane przez: Unimil


Dzisiaj na podobne niedoskonałości można łatwo poradzić, bo sporo gabinetów medycyny estetycznej pełni usługi związane z plastyką narządów płciowych.


Kto wykonuje takie operacje?


Waginoplastyka to szerokie pojęcie , które obejmuje różne typy zabiegów - . Panie poprawiają różne części swoich narządów płciowych, w zależności od potrzeb medycznych, jak również preferencji. Wspomniane korekty są powiązane z poczuciem, że posiada się nieestetycznie ukształtowane narządy, ale czasami wynikają również ze wskazań zdrowotnych. Bez względu na przyczynę, dla której pani zadecyduje o przeprowadzeniu rzeczonego zabiegu, potrzeba umówić się na spotkanie z chirurgiem, który po przeprowadzeniu niezbędnych analiz przedstawi alternatywy wykonania zabiegu.


Korekta pochwy jak najbardziej możliwa


Operacja plastyczna pochwy to zabieg, na jaki decydują się przede wszystkim panie nieusatysfakcjonowane wielKością oraz szerokością posiadanej pochwy - sprawdź mój blogbieganie infekcjom pochwy.
Zakres działania w przypadku plastyki narządów rodnych okazuje się dosyć szeroki, zatem pacjentki mogą dopasować rozległość zabiegu do własnych potrzeb i upodobań. Plastyce poddaje się w równym stopniu samą pochwę, jak również wargi sromowe.

Nie czekaj- przejdź do serwisu leczenie na odległość, by otrzymać dodatkowe fakty na opisywany w wpisie temat. Czekamy na twą opinię!

Panie mogą zdecydować się też na zabieg odbudowania błony dziewiczej.
21/03/07, 07:47:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.