Uśmiech
kobiety
Napisane przez: COCOONABABY®

Uśmiech jest najpiękniejszą wizytówką każdego z nas - wobec tego trzeba dbać o zdrowe zęby

Mówi się, że najistotniejsze bywa pierwsze wrażenie. Dlatego warto troszczyć się o zdrowy uśmiech, ponieważ potrafi on przełamywać lody w kontaktach międzyludzkich.


Uśmiech jest najpiękniejszą wizytówką każdego z nas - wobec tego trzeba dbać o zdrowe zęby

Jeżeli mamy jakikolwiek kłopot z uzębieniem, to nie możemy czekać z wizytą u stomatologa.
butelki wody mineralnej
Napisane przez: Diego Torres Silvestre
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ładny uśmiech wizytówką zapewniającą zdrowie, świetne nastawienie oraz cudowny wygląd

Uśmiech podobnie jak dłonie to wizytówka, z tego powodu tak istotne jest, aby o niego troszczyć się. Poza twarzą i ustami trzeba pamiętać, iż dużego skupienia wymagają nasze zęby. Codzienna higiena oraz systematyczne wizyty u stomatologa to podstawa, ale bywa, z wielu przyczyn, czasem nawet dziedzicznych, że jedynie wizyty kontrolne nie są wystarczające.


Ładny uśmiech wizytówką zapewniającą zdrowie, świetne nastawienie oraz cudowny wygląd

Jeżeli u dziecka albo dorosłego pojawiają się następujące objawy: asymetria w rysach twarzy lub uśmiechu, niezdrowe zwyczaje, jak ogryzanie ołówków czy paznokci, zgrzytanie zębami, mankamenty wymowy, oddychanie przez usta, cały czas otwarta buzia, nadmierne odkładanie się kamienia lub też zbyt wysunięta albo cofnięta broda to sygnał, iż trzeba pójść do specjalisty, jakim jest ortodonta Płock proponuje szereg specjalistów w tej branży. Jeżeli chcesz przeczytać więcej obowiązkowo zobacz link http://www.plock.centrumdemed.pl/ortodonta-ortodoncja/.
ortodonta
Napisane przez: Aine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sposoby na zniewalający uśmiech

Obecnie o młody uśmiech nie jest trudno. Gabinety dentystyczne oferują nam ogromną gamę usług, od tradycyjnego leczenia po leczenie ortodontyczne. Jeszcze 15 lat temu aparat ortodontyczny zakładały przede wszystkim dzieci. Dziś, coraz częściej zakładają go Polki w wieku 25, 30, 40 lat. Jaki są przyczyny nieprawidłowego zgryzu po 30-ce, skoro zawsze był bez zastrzeżeń?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.