Urosept jako lekarstwo o łagodnym działaniu moczopędnym

Teraz sporo osób używa produkty naturalne w leczeniu wielu dolegliwości. Jednym z wielu uciążliwości które często nas dosięgają są choroby układ dróg moczowych.


Urosept to farmaceutyk o łagodnym działaniu moczopędnym, stosowany pomocniczo w zakażeniach układu moczowego i w kamicy dróg moczowych.
Próchnica


To lek o działaniu moczopędnym, czyli natężającym wielkość wydalanego moczu. Za postępowanie moczopędne farmaceutyku Urosept odpowiadają zawarte w nim składniki ziołowe. Przeciwwskazaniem do stosowania farmaceutyku jest uczulenie na którykolwiek komponent preparatu. Specyfiku nie trzeba aplikować, jeśli u pacjenta występują obrzęki spowodowane niewydolnością serca i nerek.


Urosept powinny aplikować osoby dojrzałe, oraz ludzie młodzi powyżej 12 roku życia. Trzeba go przyjmować 3 razy na dzień po 2 tabletki, bądź wg indywidualnych wskazań medyka. Pigułki przyjmuje się doustnie popijając szklanką wody. W okresie leczenia powinno się przyjmować dużo płynów, najlepiej ciepławej, przegotowanej wody, czy też naturalnych, niegazowanych soków. Jeśli oznaki mimo stosowania lekarstwa pogłębią się, albo nie ustąpią, trzeba skontaktować się z doktorem.


Powinno się mieć na względzie stosowanie tego farmaceutyku z innymi farmaceutykami. Brak jest informacji o wpływie leku Urosept na skuteczność działania doustnych pigułek antykoncepcyjnych. Dla bezpieczeństwa zaleca się zrobienie dwugodzinnej przerwy pomiędzy przyjęciem lekarstwa Urosept, a pigułką antykoncepcyjną.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.