W obecnych czasach modny jest kult ładnego i proporcjonalnie zbudowanego ciała - wiele ludzi pragnie podążać tą ścieżką i dlatego dużo ćwiczą

Jest mnóstwo osób wśród różnych grup wiekowych, które regularnie przychodzą na fitness. Możemy tam zobaczyć młodych oraz ludzi starszych obu płci.


wczasy
Napisane przez: HarshLight
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Inne artykuły

Jak podtrzymać prawidłowy poziom cholesterolu w krwi?

zioła
Napisane przez: mikael altemark
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Częstym kłopotem zdrowotnym wśród seniorów jest podniesiony poziom cholesterolu we krwi. Wiele się o tym mówi, wciąż jednakże nie wszyscy mają pojęcie, jakie znaczenie dla zdrowia ma prawidłowy poziom cholesterolu.


Mówi się również o „dobrym” i „złym” cholesterolu – co to oznacza oraz jaką rolę w układzie spełniają poszczególne rodzaje cholesterolu? Mnóstwo osób nieświadomie nadzwyczaj szkodzi własnemu zdrowiu, nie troszcząc się o prawidłowy poziom cholesterolu.


To świetna nowina, w szczególności w czasach, kiedy tak dużo jest na rynku kiepskiego jedzenia, a naszej cywilizacji zagraża nowa choroba - otyłość.


Ci, którzy często chodzą na siłownię, aby rewelacyjnie wyrzeźbić swoją sylwetkę, wiedzą doskonale, że same ćwiczenia to tylko połowa sukcesu. Istotna jest też dieta oraz odżywki, które dawkujemy, aby wesprzeć swój organizm w pozbywaniu się tłuszczów. Powinniśmy pamiętać, że warto jest wspierać swoje ciało w drodze ku doskonałości. Nie jest ważne czy chcemy nabrać masy mięśniowej czy może stracić zbędne kilogramy, ważne, aby sięgać po produkty najwyższej klasy. Do takich należy na pewno Hi Tec Whey C-6. Jest to świetny suplement, który zawiera w sobie ogrom białka. Jak wszyscy pamiętamy z lekcji biologii, jest to główny składnik mięśni. Poza tym, ma masę witamin oraz minerałów, co całościowo rewelacyjnie wpływa na nasz organizm. Nie jest to suplement, który ma na celu wyłącznie powiększenie masy mięśniowej. Jego przyjmowanie pomaga również w odbudowie spustoszonego systemu odpornościowego czy prawidłowego funkcjonowania jelit.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.