Świnoujście i Rewal - sprawdź czy warto tam się wybrać

Świnoujście w okresie letnim nie ma prawa narzekać na deficyt zainteresowania ze strony przyjezdnych. Do tego kurortu położonego blisko granicy polsko-niemieckiej przyjeżdżają nie tylko Polacy, ale także nasi zachodni sąsiedzi, którzy niezwykle cenią sobie tamtejsze plaże a także dogodne ceny, które mogą ich spotkać za w Świnoujściu. Przystępne ceny jak również doskonały standard to argumenty, które zdecydowanie przemawiają za zobaczeniem i spędzeniem wakacji właśnie tutaj.
Widać to po ofercie noclegów tutaj. One są swego rodzaju wymowną wizytówką, która świadczy o tym, że miasto jest doskonale przygotowane do przyjęcia wszystkich, nawet tych wyjątkowo wymagających gości.

Inne artykuły

Wczasy w cudownie ładnej Tajlandii to zachwycająca oraz niezapomniana przygoda

Sri Lanka
Tajlandia, egzotyczny kraj w Azji Południowo - Wschodniej, który zachwyca tropikalną roślinnością, cudownym klimatem, gorącym, lazurowym morzem, ślicznymi wybrzeżami z palmami, wspaniałą cywilizacją oraz gościnnością rezydentów czy cudownie pyszną kuchnią to świetna możliwość na imponujące wczasy.


Świnoujście
Napisane przez: Krzysztof Barabosz
Na podstawie danych z: www.flickr.com
Noclegi Świnoujście są doskonałym wyborem, jeżeli chcemy zobaczyć miasto także pod kątem lokalnej architektury. Wbrew temu co by się mogło wydawać Świnoujście, to nie tylko i wyłącznie dostęp do Morza Bałtyckiego i możliwość tylko zażywania słonecznych kąpieli. W mieście tym mamy szansę podziwiania architektury, która z racji tego, że jest w bliskiej odległości od Bałtyku, ma w sobie cechy, których nie będziemy w stanie odnaleźć w miasteczkach oddalonych od morza o kilkaset kilometrów. Świnoujście to miasteczko, w którym znajdziemy kilka pięknych zabytków, którym zdecydowanie warto poświęcić trochę uwagi. Tutaj dane nam będzie zobaczyć parę fortów jak również zabytkowe kamienice. Oprócz tego zobaczyć będziemy mogli także znakomicie zachowane kościoły.

Świnoujście to jedne jedyne miejsce w woj. Zachodniopomorskim, które oferuje przyjezdnym w dobrej cenie zakwaterowanie. Noclegi w Rewalu jak na eholiday.pl od jakiegoś czasu mogą się poszczycić zaufaniem wielu globtroterów, którzy przemierzają tysiące kilometrów, aby ładować baterie właśnie w tejże nadmorskiej wsi. Rewal jest miejscem, gdzie oczekuje na nas dziewicze piękno natury. Jest to wieś, która znajduje się w środkowej części Wybrzeża Trzebiatowskiego. Rewal to wieś, która zbudowana jest na najwyższej części klifu, co już pokazuje, że jest to zakątek, który różni się od pozostałych nadmorskich kurortów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.