Rozwiązania, jakie pomagają w skuteczny i możliwe najmniej bolesny sposób pozbyć się wstydliwego problemu

Nietrzymanie moczu czy zbyt luźna pochwa to częste problemy intymne pań, które pojawiają się na skutek wielokrotnych porodów, różnego rodzaju urazów czy mogą wystąpić w okresie menopauzy.


Na szczęście dzisiejsza medycyna, a konkretnie ginekologia estetyczna proponuje kobiet wiele zabiegów.


nietrzymanie moczu leczenie laserem
Napisane przez: Raymond Zoller
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Inne artykuły

Dużo współczesnych par nie może się ze sobą porozumieć. Czy istnieje recepta na kryzys małżeński?

małżeństwo
Napisane przez: Elisa Garbarino
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Niestety, ale współcześnie ludzie są mocno zabiegani, co powoduje, że wielu z nas nie ma czasu na to, aby choć na moment się zatrzymać i przeanalizować czy nie wpływa to na nasze relacje z bliskimi. W rezultacie, dość często dochodzi do konfliktów między poszczególnymi członkami rodziny, a w szczególności pomiędzy małżonkami, zarówno z krótkim, jak i długoletnim stażem.


Problem nietrzymania moczu dotyczy wielu kobiet, w każdym wieku. Tak zwane wysiłkowe nietrzymanie moczu daje Objawy polegające na mimowolnym wyciekaniu moczu, między innymi w czasie wysiłku, kichania bądź kaszlu. Utrata kontroli nad trzymaniem moczu wiąże się ze sporym dyskomfortem w codziennym funkcjonowaniu, jak też przekłada się na pogorszenie życia seksualnego oraz komfort psychiczny kobiety.

Znajdujące się tutaj uwagi z serwisu to wartościowe źródło informacji - na pewno Cię zainteresuje, gdyż dotyczy kwestii przedstawionej w tym tekście.

Jak tego uniknąć? Jeżeli chodzi o nietrzymanie moczu leczenie laserem okazuje się naprawdę skuteczne. Laseroterapia to idealna alternatywa dla chirurgicznych metod leczenia nietrzymanie moczu leczenie laserem. Nowoczesne lasery stosowane w tego typu zabiegach pomagają pozbyć się problemów intymnych w szybszy i mniej inwazyjny sposób, dzięki czemu pacjentka może wrócić do normalnej aktywności niedługo po przeprowadzeniu zabiegu.


Laseroterapia wykorzystywana jest współcześnie także do leczenia innych problemów związanych z kobiecymi narządami płciowymi takich jak luźna pochwa. Tego rodzaju zabiegi najczęściej spotyka się pod nazwą obkurczanie pochwy bądź rewitalizacja pochwy. Jak w tym przypadku działa laser? Poprzez ciepło emitowane przez urządzenie następuje podgrzanie kolagenu. W rezultacie zwiększa się napięcie tkanek, błona śluzowa pochwy staje się bardziej elastyczna oraz pochwa jest lepiej nawilżona obkurczanie pochwy.


Pacjentka po takim zabiegu może znów cieszyć się satysfakcją z doznań podczas seksu oraz ogólnym polepszeniem jakości życia. Zabieg ten także zapobiega wystąpieniu wcześniej opisanego wysiłkowego nietrzymania moczu.
22/04/04, 10:59:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.