Najczęściej polecane miejscowości na wczasy w naszym kraju

Udając się na krótki wyjazd na weekend albo na dwutygodniowe wakacje duża część turystów decyduje się na znane i sprawdzone miejsca. W zależności od oczekiwań i preferencji zdecydować się można na górskie wędrowanie, żaglówkę na jeziorze albo leżenie plackiem na plaży w jednej z nadmorskich miejscowości wypoczynkowych. W każdym z tych regionów jest przynajmniej parę kurortów, które kuszą wczasowiczów dużą liczbą rozrywek, i przez to są tłumnie odwiedzane i w wakacyjne miesiące, i w czasie krótkiego urlopu.
Jastarnia
Napisane przez: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu
Wśród nadmorskich miejscowości na pewno dużą popularnością zaczęła się cieszyć Jastarnia. Położona w jednym z najczystszych regionów morza Bałtyckiego jest znana z piaszczystych, szerokich plaż. Oczywiście duża liczba odwiedzających przypada na wakacyjny okres, czyli lipiec i sierpień. W tym czasie nabrzeżne uliczki wypełniają się gwarem urlopowiczów, a w słoneczny dzień trudno jest znaleźć wolne miejsce na piasku. Rzecz jasna bez problemów można pożyczyć sprzęt wodny, a poza tym spróbować swoich sił w windsurfingu albo nurkowaniu.

Ale dużą zaletą Jastarni jest jej leczniczy, specyficzny klimat, dzięki czemu tę uroczą mieścinę odwiedzać można przez cały rok. Po sezonie jest dużo mniej odwiedzających, ceny spadają, i można wtedy w spokoju i ciszy wypocząć jednocześnie poprawić swoje zdrowie.


Inne artykuły

Konsultacje u specjalistów w Nowym Dworze Mazowieckim, na co zwracać uwagę?

lekarze w przychodni
Napisane przez: German Tenorio
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Gabinety specjalistyczne stanowią dopełnienie rzeczywistości dla tysięcy Polaków. Prywatna diagnoza jest równolegle podporą zdrowotną jak i zwyczajną koniecznością. Gdy lekarze specjaliści pracujący w ramach Fundusz Zdrowia przedstawiają daty przyjęć, które uplasowane są na długie miesiące, a niekiedy nawet lata, choremu nie ostaje inna możliwość niż znalezienie specyficznego lekarza na własną rękę i głębsze sięgniecie do portfela. Diagnoza u lekarza specjalisty może, ale nie musi być nieodzownie droga. Mnogość funkcjonujących na rynku prywatnych gabinetów medycznych umożliwia znalezienie wariantu, która możliwie najpełniej wpisywać się będzie na krąg naszych zdolności pieniężnych, czasowych i samych konieczności związanych ze zdrowiem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.