Lekarstwa, suplementy a także kosmetyki osiągalne online

Kwasy omega-3 to związki zaliczane do tak zwanych NNKT, a więc niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Jako że ludzki organizm nie potrafi ich zsyntetyzować, powinny być dostarczane z jedzeniem w codziennej diecie. Głównym źródłem kwasów omega-3 są tłuste ryby morskie tj. łosoś, makrela, dorsz, jednakże ich spożycie w diecie przeciętnego Polaka jest niestety zdecydowanie za niskie.

Kwasy omega-3 są potrzebne do prawidłowego wzrostu oraz rozwoju naszych dzieci, albowiem wpływają na harmonijne działanie mózgu oraz układu nerwowego, a również na ostrość wzroku. W badaniach dowiedziono, że wzmacniają one zdolność koncentracji,
leki
Napisane przez: weisserstier
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
korygują pamięć, umiejętność mówienia, czytania, pisania, czyli mają wpływ na rozwój intelektualny dzieci. Dzięki kwasom omega-3 dziecko szybciej się rozwija tak fizycznie, jak również psychicznie.

Dzisiaj NNKT są one zalecane już nie tylko przez pediatrów, lecz również logopedów, pedagogów dziecięcych, wykazano bowiem, że suplementacja NNKT w istotny sposób obniża zbytnia wrażliwość, impulsywność, a wręcz agresję u dzieci. Wspomagająco stosuje się Iq oil również w kuracji ADHD, dysleksji, a nawet autyzmu, o czym można poczytać - . Warto tu również zaakcentować działanie kwasów omega 3 na odporność maluchów.

Jeśli chcesz uzyskać bardziej dokładne informacje na przedstawiony tu temat, to przeczytaj szczegóły (https://titaniumdental.pl/endodoncja/), które zwyczajnie Cię pochłoną.

Właśnie dlatego suplementacja jest zalecana szczególnie w okresie jesiennym i wczesnej wiosny.

Inne artykuły

Jakiego rodzaju funkcje w organizmie spełnia witamina B12 i witamina C? Jak niedobory wpływają na nas?

szkolenie
Napisane przez: Intel Free Press
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W naszym organizmie dzieje się cała masa procesów, które mają ogromny wpływ na całościowe funkcjonowanie. Nasze ciało do takiej nieprzerwanej, prawidłowej pracy potrzebuje sporo różnego rodzaju składników oraz witamin. Z tego względu właśnie istotne jest, aby zwalczać zbyt małe ilości witamin chociażby przez dodatkową suplementację.


Co się dzieje, kiedy w układzie mamy zbyt mało owych kwasów? Jeśli dostarczymy organizmowi jedynie minimalnych ilości omega-3, wówczas te enzymy będą anektowane poprzez kwasy omega-6. W diecie powinna być więc zachowana stabilność miedzy kwasami omega-3 a omega-6. Idealnie, ażeby był to stosunek 1:1, jednak to mało możliwe, stąd przyjmuje się, iż doskonały byłby już stosunek 5:1. Niestety, w dzisiejszej diecie proporcje te wynoszą 20:1!

W internetowej aptece poczytamy również o Unigel Apotex - . Jest to wyrób leczniczy przeznaczony do terapii szerokiego spektrum przewlekłych ran. Dzięki swojej makromolekularnej strukturze UniGel nie przenika do układu z czego wypływa, że nie zostały dowiedzione żadne przeciwwskazania, a UniGel możemy zastosować u: każdych kategorii wiekowych i noworodków, kobiet w ciąży jak też matek karmiących, pacjentów cierpiących na sporo schorzeń i przyjmujących wiele leków.
21/05/09, 08:10:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.