Dlaczego warto kupić sobie szampon do mycia głowy z olejem arganowym?

Dbanie o włosy to często spory kłopot. Szczególnie, kiedy nasze włosy się szybko przetłuszczają, są mocno niedożywione, słabe i cienkie. Odpowiednio dopasowany szampon, w symbiozie z odżywką, to wówczas ogromnie kluczowa kwestia.
Najlepszym sposobem wydaje się być postawienie na całkowicie naturalne substancje, które sprawią, że każde włosy dostaną energii i odbudują się. Najpopularniejszym z takich specyfików jest olejek arganowy określany „eliksirem młodości”.

Zbawienne zastosowania oleju z drzewa arganowego znane są już od bardzo dawna, kiedy to Marokańczycy stosowali go jednocześnie do celów kosmetycznych, leczniczych i do jedzenia.
kręcone rude włosy
Napisane przez: anton petukhov
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Zachodnie kultury odkryły tę substancję nie tak dawno, dlatego wykorzystuje się go jeszcze tylko do wyrobu substancji leczniczych i kosmetyków, ale prawie wcale nie spotyka się go w kuchni. Olejek arganowy to kosmetyk, który używany jest w najlepszych, docenianych salonach urody. Olej z argania spinosa wpływa zbawiennie na ludzki system funkcji życiowych, z tego względu warto w niego zainwestować. Jest w swoim składzie i właściwościach bezsprzecznie wyjątkowy, zwłaszcza, kiedy jest tłoczony niemechanicznie. Ma w sobie wiele cennych właściwości medycznych udokumentowanych testami. Szampon z dodatkiem oleju arganowego jest tym samym bardzo zbawienną kuracją dla włosów --> olejki w najlepszych cenach.

Opracowane w oparciu o subtelną substancję oczyszczającą szampony z dodatkiem olejku z drzewa arganowego to wyjątkowa terapia dla włosów przesuszonych, bo olejek arganowy wyjątkowo błyskawicznie się wchłania i dogłębnie nawadnia komórki włosa. Codzienne mycie włosów takim produktem skutecznie odbudowuje i wzmacnia strukturę włosa, dzięki znajdowaniu się w olejku arganowym składników typu: witamina E, kwasy fenolowe, kwas linolowy, oleinowy i inne. Źródło: http://lokikoki.pl/.

Inne artykuły

Kosmetyki i produkty poprawiające wygląd.

szampon
Napisane przez: Herbal Essences
Wielu zapewne marzy o efektownych puszystych i błyszczących włosach, gęstych jak lwia grzywa. Obecnie realne staje się uzyskanie powalających efektów przy pomocy różnorodnych metod zagęszczania i wydłużania pukli, polecanych w najlepszych zakładach fryzjerskich.


Olejek arganowy jest bogaty w skwalen, który ochrania komórki skórne przed niebezpiecznym działaniem wolnych rodników, przyczyniających się do znamion natury nowotworowej. Co najważniejsze, nigdy do tej pory nie zanotowano, w trakcie badań nad olejem arganowym, żadnych reakcji ubocznych, także reakcji na tle alergicznym. Szampon z olejkiem arganowym jest zatem zupełnie bezpieczny dla włosów.
17/08/18, 07:36:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.