Kalistenika - wspaniały sposób na zgubienie niepotrzebnych kilogramów i zgrabną sylwetkę!

Stanowi niezaprzeczalnie jedną z najdynamiczniej rozwijających się dyscyplin, a pasjonatów rzeczonej formy aktywności nieustannie przybywa. Praktycznie wszyscy mogą ją uprawiać, bez potrzeby zaopatrywania się w drogie, specjalistyczne przyrządy czy karnety do klubów fitness.


Musimy się jedynie „wyposażyć” w kawałek wolnej przestrzeni i szczere chęci.


dziwne sporty
Napisane przez: sunriseOdyssey
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Inne artykuły

Czy zaciekawi nas kurs pierwszej pomocy dla nauczycieli?

kurs pierwszej pomocy dla nauczycieli
Napisane przez: unukorno
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/
O tym jak istotne są początkowe minuty po zdarzeniu wiedzą wszyscy, jednak nie wszyscy zaznaczą, jak w tym czasie powinni się zachowywać oraz jaką pomoc powinni dawać ofiarom.


Pojawia się pytanie: czym jest kalistenika Jak zacząć treningi? Wbrew powszechnie panującej opinii to bardzo proste - zobacz kompletną ofertę na tej stronie. Wachlarz ćwiczeń, które możemy wykorzystać jest nader szeroki. Pompki szwedzkie, przysiady, skłony, stretching, bieganie, „brzuszki”, podnoszenie na drążku - „opcji” nie brakuje. Wystarczy rozwinąć skrzydła wyobraźni, ażeby stworzyć idealny plan treningowy. Nim jednak przystąpimy do działania, należy zastanowić się nad tym, jaki cel chcemy osiągnąć? Na czym zależy nam najbardziej? Zgubieniu zbędnych kilogramów? Zwiększeniu masy mięśniowej? Wyrzeźbieniu sylwetki? Istotne, by nie ustawić sobie poprzeczki zbyt wysoko i wypełniać plan małymi krokami - ciekawe dziwne sporty (Koszulki z nadrukami sportów ekstremalnych - https://www.pro-adrenaline.pl/). Dobrze byłoby zaakcentować, iż na świecie ogromną popularnością cieszą się rozmiate dziwne sporty (zobacz deskorolki spokey), takie jak chociażby hokej pod wodą, wyścigi kosiarek, nurkowanie w bagnie, boks szachowy, czy nawet dźwiganie żon.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.