Kalistenika - wspaniały sposób na zgubienie niepotrzebnych kilogramów i zgrabną sylwetkę!

Stanowi niezaprzeczalnie jedną z najdynamiczniej rozwijających się dyscyplin, a pasjonatów rzeczonej formy aktywności nieustannie przybywa. Praktycznie wszyscy mogą ją uprawiać, bez potrzeby zaopatrywania się w drogie, specjalistyczne przyrządy czy karnety do klubów fitness.


Musimy się jedynie „wyposażyć” w kawałek wolnej przestrzeni i szczere chęci.


Inne artykuły

Skompletowanie apteczki pierwszej pomocy

zestaw do płukania oka
Napisane przez: U.S. Department of Agriculture
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wycieczka w góry jest fantastycznym pomysłem na weekend. Należy jednakże mieć na względzie, ażeby przed każdą, nawet najkrótszą trasą, należycie się zabezpieczyć.


Należycie wyekwipowana apteczka musi być pierwszą rzeczą, o jakiej pomyślimy, gdy podejmiemy decyzję o podbijaniu górskich tras.


dziwne sporty
Napisane przez: sunriseOdyssey
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Pojawia się pytanie: czym jest kalistenika Jak zacząć treningi? Wbrew powszechnie panującej opinii to bardzo proste - zobacz kompletną ofertę na tej stronie. Wachlarz ćwiczeń, które możemy wykorzystać jest nader szeroki. Pompki szwedzkie, przysiady, skłony, stretching, bieganie, „brzuszki”, podnoszenie na drążku - „opcji” nie brakuje. Wystarczy rozwinąć skrzydła wyobraźni, ażeby stworzyć idealny plan treningowy. Nim jednak przystąpimy do działania, należy zastanowić się nad tym, jaki cel chcemy osiągnąć? Na czym zależy nam najbardziej? Zgubieniu zbędnych kilogramów? Zwiększeniu masy mięśniowej? Wyrzeźbieniu sylwetki? Istotne, by nie ustawić sobie poprzeczki zbyt wysoko i wypełniać plan małymi krokami - ciekawe dziwne sporty. Dobrze byłoby zaakcentować, iż na świecie ogromną popularnością cieszą się rozmiate dziwne sporty, takie jak chociażby hokej (łyżwy hokejowe męskie) pod wodą, wyścigi kosiarek, nurkowanie w bagnie, boks szachowy, czy nawet dźwiganie żon.


Która z wymienionych dyscyplin, Waszym zdaniem jest najbardziej niezwykła? Podjęlibyście takie wyzwania? A może preferujecie bardziej „tradycyjną” aktywność? Pamiętajcie o jednym - ruch to samo zdrowie, niezależnie od tego jaką formę przybiera.
21/04/28, 22:37:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.