Dowiedz się więcej w temacie zabiegu zmniejszenia warg sromowych. Spójrz koniecznie!

Nietypowy wygląd warg sromowych może powodować dyskomfort w sytuacji zbliżeń seksualnych z partnerem, problemy związane z higieną osobistą, aktywnością fizyczną. Na szczęście obecna medycyna zapewnia zabiegi, które pomagają kobietom zwalczać problemy dotyczące budowy intymnych okolic.


Plastyka warg sromowych
kobieta w pokoju
Napisane przez: Nikos Koutoulas
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
może dotyczyć wielu zabiegów, pośród których do często wykonywanych zalicza się zmniejszenie warg sromowych mniejszych. Zabieg ten wykonywany jest zazwyczaj w znieczuleniu dożylnym i miejscowym. Polega on na nacięciu w części tylnej lub klinowo w środkowej, co daje szansę na ich pomniejszenie, pozostawiając zostawiając w naturalnej formie brzegi warg sromowych, przy jednoczesnym zachowaniu ich wrażliwości. Są też przypadki, iż wargi sromowe są tak duże, iż wykonuje się ich zmniejszenie na całej długości. Plastyka warg sromowych oczywiście pozwala też na wyrównanie asymetrii. Sprawdź: skuteczna plastyka warg sromowych.

Przed zabiegiem konieczne jest dokonanie wywiadu medycznego i poddanie się badaniom, w tym między innymi badaniu moczu oraz krwi. Przeciwwskazaniami do zabiegu są: ciąża, cukrzyca, miesiączka, leczenie chemioterapią. Jeśli wyniki będą dobre oraz uda się otrzymać potwierdzenie od ginekologa o braku przeciwwskazań zdrowotnych do przeprowadzenia zabiegu, ustala się jego przebieg.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.