Dowiedz się więcej w temacie zabiegu zmniejszenia warg sromowych. Spójrz koniecznie!

Nietypowy wygląd warg sromowych może powodować dyskomfort w sytuacji zbliżeń seksualnych z partnerem, problemy związane z higieną osobistą, aktywnością fizyczną. Na szczęście obecna medycyna zapewnia zabiegi, które pomagają kobietom zwalczać problemy dotyczące budowy intymnych okolic.

Plastyka warg sromowych
kobieta w pokoju
Napisane przez: Nikos Koutoulas
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
może dotyczyć wielu zabiegów, pośród których do często wykonywanych zalicza się zmniejszenie warg sromowych mniejszych. Zabieg ten wykonywany jest zazwyczaj w znieczuleniu dożylnym i miejscowym. Polega on na nacięciu w części tylnej lub klinowo w środkowej, co daje szansę na ich pomniejszenie, pozostawiając zostawiając w naturalnej formie brzegi warg sromowych, przy jednoczesnym zachowaniu ich wrażliwości. Są też przypadki, iż wargi sromowe są tak duże, iż wykonuje się ich zmniejszenie na całej długości.

Niniejszy materiał jest dla Ciebie atrakcyjny? Jeśli tak to, przejrzyj też podobne źródła, które posiadają dane na omawiany wątek.

Plastyka warg sromowych oczywiście pozwala też na wyrównanie asymetrii. Sprawdź: skuteczna plastyka warg sromowych.

Przed zabiegiem konieczne jest dokonanie wywiadu medycznego i poddanie się badaniom, w tym między innymi badaniu moczu oraz krwi. Przeciwwskazaniami do zabiegu są: ciąża, cukrzyca, miesiączka, leczenie chemioterapią. Jeśli wyniki będą dobre oraz uda się otrzymać potwierdzenie od ginekologa o braku przeciwwskazań zdrowotnych do przeprowadzenia zabiegu, ustala się jego przebieg.


Inne artykuły

Niezwykle uniwersalny przyrząd treningowy

guma do ćwiczeń
Napisane przez: andybewer
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nadeszła wiosna, a razem z jej nastaniem dużo osób przypomina sobie o tym, że należy zadbać o zdrowie i udoskonalić figurę. Dla osób, które miast siłowni wolą poćwiczyć w zaciszu domowym, sklepy oferują dużo różnych urządzeń i dodatków.
Sam zabieg może potrwać do około godziny. Powinien być przeprowadzany w pierwszej fazie cyklu.

Czy bezskutecznie chcesz znaleźć podobny wpis? Jeśli tak, to szczerze zalecam to omówienie (https://ewadent.pl/) - to na 100% jest to, czego akurat w tym momencie potrzebujesz.

Po zabiegu występuje obrzęk, który ustępuje po około 7 – 14 dniach. Szwy ściąga się po upływie 7 dni. W czasie rekonwalescencji wymagana jest jest całkowita absencja seksualna przez kilka tygodni, zaleca się unikanie siedzenia przez 5 dni oraz nie można robić ćwiczeń. Pacjentka powinna zadbać o odpowiednią higienę narządów. Powrót do seksualnych zbliżeń możliwy jest po upływie 6 – 8 tygodni. Rezultatem zabiegu jest poprawa estetyki warg sromowych i ich odmłodzenie. Zmniejszenie warg sromowych pomaga pozbyć się dyskomfortu i bólu, wstydu podczas zbliżeń z partnerem, wpływa korzystnie na samoocenę oraz ogólnie poprawia jakość życia - znacznie więcej zobaczysz na tej stronie.
20/03/21, 07:39:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.