Indie to wspaniały, magiczny kraj - podróżuj razem z nami

Jeżeli tylko mamy środki finansowe, spore chęci oraz naturalnie wolne do wykorzystania często planujemy zwiedzić bardzo daleki kraj. Podróże pozwalają człowiekowi odmienić niemal całe swoje rozumowanie, są niezwykłą przygodą, którą z całą pewnością będziemy pamiętać do końca życia!

last minute egzotyka
Jaki kraj jest zasadniczo przyjazny podróżnym, którzy chcieliby trochę zwiedzić, poznać egzotyczne kultury, kuchnię, trochę poleniuchować, lecz to wszystko bez nieustannego bania się o własne bezpieczeństwo, majątek, może nawet życie? A może wakacje w Indiach są w stanie tak jakby nas odmienić?

Inne artykuły

Kwatery i domki letniskowe- idealny sposób na skuteczny relaks i niezapomniane wspomnienia

Plaża
Napisane przez: Jörg Schubert
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Planując wakacje należy pomyśleć o właściwym miejscu noclegowym. Są to pola namiotowe, przeróżne kwatery, domki oraz domki letniskowe. Wybierając owe miejsce trzeba kierować się standardem wyposażenia, dostępem do bieżącej ciepłej wody oraz toalecie. Naturalnie każda osoba oczekuje czegoś innego, jedni chcą więcej, a niektórym wystarczy klasyczne pole namiotowe bez dostępu do chociażby ciepłej wody.


Doceńmy bardziej te kraje jak właśnie Indie, bo chociaż są zacofane, to jednak infrastruktura nie jest beznadziejna. Bez żadnego problemu będziemy mogli na własną rękę poruszać się po tym ogromnym kraju. To może omówmy kilka najważniejszych kwestii związanych z Indiami. Rozpocznijmy od mocnego nasilenia występowania molestowania seksualnego, ale również gwałtów. Pytanie: czy kobiety powinny bać się męskiej części Indii? Niewątpliwie Indie nie są rajem na ziemi, istotnie statystyki dotyczące przestępstw seksualnych są zatrważające. Jednakże bądź co bądź zdecydowana większość turystek powraca do ojczystego kraju, szczęśliwa.

Trzeba oczywiście mieć respekt, zwracać uwagę na swoje bezpieczeństwo, ale nie należy zakładać, że czymś sensownym jest podarowanie sobie podróży] po Indiach - sprawdź terminy. Kolejna istosprawdź terminyhoćby transport. Indyjskie pociągi są wspaniałe, tak naprawdę są jedną z największych atrakcji w tym kraju. Jeśli wszędzie będziemy latać samolotami, to zapewne zobaczymy więcej niesamowitych miast, lecz nie przeżyjemy wspaniałej przygody. No dobra, lecz wakacje last minute (zobacz: egipt last minute) egzotyka także są czymś miłym. Warto co najmniej kilka dni przeżyć we wczasowym kurorcie...

Najpopularniejszy kurort wczasowy w Indiach to Goa. Malutki, w szczególności jak na indyjskie standardy, lecz to tak naprawdę pod niektórymi względami najładniejsza składowa tego państwa. Piękna pogoda, sporo mniej wielkiej biedy, przyjazne plaże, smakowite jedzenie, fantastyczne życie nocne: odpoczynek w Goa z pewnością będzie się nam podobał! Ceny także do dużych nie należą, tak naprawdę wyłącznie bilet lotniczy do owego państwa jest dużym kosztem. Egzotyczne wakacje w tym kraju naturalnie nie wszystkim będą się podobać, przecież to był tekst o jednym z najdziwniejszych krajów na świecie.
20/03/24, 07:14:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.