Odsysanie tłuszczu sposobem na zgrabną figurę

Praktyki takie jak liposukcja stały się w obecnych czasach bardzo popularne. Paradoksalnie o zmianę korzystną dla zdrowia walczy w podstawowej mierze kultura masowa, częstokroć pozbawiona wyższych wartości.


liposukcja cena wrocław
Napisane przez: fo.ol
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Inne artykuły

Jak prawidłowo rozpocząć naszą przygodę z odchudzaniem

nad morzem w Kołobrzegu
Napisane przez: zeesenboot
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Dzisiaj widoczny jest dość spory wzrost popularności zdrowego trybu życia – tematyką tą można z pewnością zaliczyć do tych nazywanych hot. Jest on nie tylko rozpowszechniony, ale i niezwykle promowany przez wszelkiego typu media – od magazynów, po TV, w której coraz więcej jest programów poświęconych tematyce zdrowego odżywiania się oraz troszczenia się o swoje zdrowie.


Barwne pisma atakują młode jednostki jedynym właściwym wizerunkiem – młodego, zdrowego oraz ładnego człowieka.


Preparat Solgar
Napisane przez: SOLGAR
Na podstawie danych z: http://aptekazawiszy.pl


Siłą rzeczy więc na popyt stwarzany w ów sposób odpowiadają salony urody oferujące właśnie m.in. pozbycie się tłuszczu z ud albo brzucha. Rzecz jasna odsysanie może być też stosowane w wypadku innych części ciała, tj. ramiona, policzki, podbródek, kostki. Operacja odsysania nadmiaru tłuszczu, zwana jest fachowo liposukcją. Liposukcja brzucha Wrocław przeprowadzana jest w celu zredukowania liczby komórek tłuszczowych. Niestety, nie zawsze to daje korzystne efekty, toteż przy dużej nadwadze danego pacjenta konieczna jest nierzadko jeszcze lipektomia - -> LIPOLINE. Nazwa ta znaczy pozbycie się nadmiaru rozciągniętej skóry jak też pozostałości tkanki tłuszczowej. Przeważnie z leczenia tego typu korzystają kobiety, których powłoki brzuszne po przebytych ciążach się rozciągnęły. Drugą przyczyną jest wiek, giętkość powłok brzusznych spada, a wzrasta gromadzenie się miejscowe tłuszczu. Trzeba pamiętać, iż przed zabiegiem przez 9 dni nie można palić papierosów, ani przyjmować aspiryny. Wyklucza się też drastyczną dietę. Wszystko to ma wpływ na zabliźnianie powłok brzusznych - http://lipoline.pl/.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.