Kto może poddać się zabiegowi laserowej korekcji widzenia i jakie są wymagania?

Co poniektóre zabiegi na wzrok zezwalają na likwidację konkretnych wad wzroku. Osoby w okularach, poddają się laserowym zabiegom, aby nie musieć ich zakładać. Także osoby noszące soczewki kontaktowe poddają się laserowym zabiegom.
Zabiegi korekcji laserowej zezwalają na solidne wyleczenie nadwzroczności czy też astygmatyzmu. Jeżeli ty lub ktoś z Twoich bliskich zaobserwujecie u siebie którąś z tych wad wzroku, to powinniście pójść z problemem do okulisty. Może zainteresuje Was laserowa korekcja wzroku Szczecin okaże się miastem, w którym wszystkie zabiegi można by przeprowadzić.

Każda nasza witryna (http://podologmarcinkowska.pl/) posiada wyłącznie interesujące dane, które zapadną Ci w pamięć na długi czas, więc śmiało kliknij także tu!

Zabiegom korekcji laserowej bardzo często poddawane są osoby, które reprezentują tego typu grupy zawodowe, w jakich poprawny wzrok bez używania okularów jest wymogiem. Są to zawodnicy sportowi, strażacy czy piloci.


kierowca
Napisane przez: Alexander Nie
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Osoba, która chce poddać się laserowej korekcji widzenia, powinna mieć skończone 21 lat. Wada widzenia tej osoby musi być unormowana. Kobieta nie może być w ciąży i nie można przyjmować sterydów. Korekcji laserowej może się poddawać osoba, która nie cierpi na choroby reumatyczne, mocną alergię albo inne dolegliwości metaboliczne. Podczas wizyty, lekarz udzieli ci potrzebnych informacji na temat konkretnego zabiegu, możliwych powikłań i zachowania się po zabiegu. Powie też o terminach kontrolnych wizyt. Jeśli ktokolwiek ma jakiekolwiek pytania, doktor na nie odpowie, aby każda osoba była świadoma postanowienia o zabiegu. W dzień zabiegu nie można pić napojów alkoholowych czy kawy. Konieczne będzie zapewnienie sobie jakiegoś przewiezienia, bo po zabiegu nie można by prowadzić samochodu.
Trzeba być też w wypadku kobiet bez makijażu, ani nie można używać jakichkolwiek perfum czy dezodorantów. Rezultat operacyjny gwarantuje ścisłe przestrzeganie wskazań doktora.
21/03/09, 07:48:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.