Kosmetyki i produkty poprawiające wygląd.

Wielu zapewne marzy o pięknych zdrowych oraz lśniących włosach, bujnych niczym lwia grzywa. Dzisiaj możliwe staje się uzyskanie imponujących efektów za pomocą różnorodnych technik doczepiania czy wydłużania włosów, polecanych w najlepszych zakładach fryzjerskich.

Wykładając sporą kwotę można przez dłuższy czas chwalić się efektami pracy przeszkolonych fryzjerów. Lecz większość tych zabiegów nie da trwałego efektu. Dlatego jak zwykle najważniejsza jest odpowiednia, systematyczna dbałość o włosy, żeby zachowały witalność i wspaniały wygląd na długie lata. Do tego konieczne są szczotki i szampon dobrane do rodzaju włosów. Obecnie oferowane szczotki do włosów, na przykład na http://www.lokikoki.pl/pol_m_Kategorie_Szczotki-walki-grzebienie_Szczotki-398.html zrobione są najczęściej z tworzyw sztucznych lub łączone z metalem, naturalnym włosiem czy bardzo modnymi elementami ceramicznymi. Szukając właściwej szczotki dla siebie, należy wiedzieć, że każdy rodzaj włosa lubi inną szczotkę.
szczotki do włosów
Napisane przez: BRAUN
Na przykład, rozczesując włosy kręcone dobrze jest używać szczotki z otworkami w główce, gdy włosy lubią się tłuścić, powinno się kupować szczotki z naturalnego włosia, natomiast w przypadku włosów suchych, czyli jednocześnie również delikatnych, dobrze użyć szczotki pneumatycznej, czyli z dziurkami w obudowie.

Inne artykuły

Często występujące choroby z dziedziny dermatologii

Przedmioty medyczne
Napisane przez: Andreas Cappell
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Skóra jest zdecydowanie jednym z najważniejszych ludzkich organów. Czemu? Przede wszystkim ze względu na fakt, że ochrania ludzkie ciało przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki niej, narządy wewnętrzne są bezpieczne. Co więcej, skóra to też ludzki organ o największej powierzchni, wobec tego nie jest wolna od chorób, które niestety przez dużo osób rozpatrywane są wyłącznie w kategoriach kosmetycznych.


Równie duże znaczenie dla pielęgnacji zdrowych włosów ma odpowiedni szampon, dopasowany nie tylko pod kątem rodzaju włosów, lecz także w zależności od tego, co ile dni myjemy włosy. na http://lokikoki.pl/pol_m_Kategorie_Pielegnacja-wlosow_Szampony-355.html/. Pewne szampony mają dużą liczbę cząsteczek aktywnych, które w dużej ilości mogą przyczynić się do podrażnienia skóry na głowie albo matowienie włosów, to znaczy wynik dokładnie przeciwny do planowanego. Jakiś czas temu uważało się, że szampon nie musi być kosmetykiem, tylko pełni zadanie środka czystości. Jednak dziś wiadomo powszechnie, że dobry szampon - super szampon przeciw wypadaniu włosów: www.crlab.pl/pl/linie-lecznicze/linia-zwalczajaca-wypadanie-wlosow/Szampon-przeciw-wypadaniu-wlosow - nie tylko ładnie pachnie, prawidłowo myje, ale dodatkowo pielęgnuje zarówno włosy jak i skórę głowy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.