Asystor Slim + Cellu - a więc, najwspanialszy dwufazowy środek na odchudzanie + środek walczący przeciwko cellulitowi

Czym dokładnie bywa za preparat Asystor Slim + Cellu? Z jakich rzeczy dokładnie się składa? Jakiego typu każde spośród elemencików pudełeczka posiada zastosowanie? Jakiego typu ma w posiadaniu skład? Kiedy powinno się brać każdziutki ze wspomnianych elemencików opakowania? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo bez najbardziej małego problemiku odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego - świeżutko co wydzierganego - felietoniku!
urlop
Napisane przez: Derek Clark
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Jak pokazuje nazwa "asystor slim cellu", jest to preparat wspomagający odchudzanie wraz z dodatkową opcją pomniejszenia częstego kobiecego problemu, jakim bywa tak zwana "pomarańczowa skóra", czyli cellulit. Asystor Slim plus Cellu - ponieważ tak brzmi poprawna nazwa preparatu - jest złożone z dwóch rodzajów pigułek w jednym opakowaniu - żółciutkiej na dzionek, a także niebieskiej na noc.

Czy zaintrygował Cię nasz wpis? Jeśli odpowiesz twierdząco, to idź dalej depilacja Oświęcim i przeglądnij tam nowe zajmujące wątki. Nie zwlekaj!

Żółta tabletka posiada za zadanko spalić zapasy tłuszczyku, dopomagać przemianę węglowodanów, a także redukować cellulit, podczas gdy tabletka niebieska ma za zadanie zmniejszanie apetytu, dopomaganie metabolizmu, oraz tak samo jak w przypadku tabletki żółciutkiej: redukowanie cellulitu. Obydwie pigułki mają innego rodzaju skład, dzięki czemu mają innego rodzaju działanie. W 1 opakowaniu odnajdziemy 60 pigułek (30 na dzionek oraz 30 na nockę), których nie wolno stosować inaczej niż zalecone.
Warto w tym miejscu wspomnieć, że tabletki żółciutkie mają w składzie 50 miligramów kofeiny, poprzez co nie należy jej przyjmować na noc, lub kiedy się jest dzieckiem czy też kobietą w trakcie ciąży. Żółciutkie tabletki należy przyjmować po jednej sztuce w czasie porannego posiłku, a niebieściutkie (około godziny 18), również w czasie jedzenia.
19/09/05, 16:15:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.