Które lekarstwa na problemy gastryczne mogą być w domowej apteczce?

Bóle brzucha, zgaga, wzdęcia – to częste kłopoty natury gastrycznej. Kupując środki lecznicze do domowej apteczki warto zadbać o to, by były tam także środki na te dolegliwości.
Niektóre potrawy, takie jak na przykład fasola, mogą wywoływać wzdęcia.

Ale powodem
leki (<a href="https://aptekazawiszy.pl/procto-hemolan-comfort-zel-do-mycia-120-ml.html">zobaczysz tu</a>)
Napisane przez: kev-shine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
wzdęć jest również nadmierne łykanie powietrza, podczas spożywania posiłku.

Gdy omawiany materiał będzie przez Ciebie przeanalizowany, kliknij także na inny pełny wpis (https://meanderstomatologia.pl/leczenie-stomatologiczne-kobiet-w-ciazy), który ma podobnie absorbujące treści.

W przewodzie pokarmowym może dojść do nagromadzenia się nadmiernej ilości gazów, wówczas możemy wyglądać niczym balon. Na szczęście w aptekach będą preparaty, które pozwolą nam na wyeliminowanie nadmiernej ilości gazów z przewodu pokarmowego. Dlatego w domowej apteczce musi znaleźć się Espumisan. Popularny Espumisan jest lekiem dostępnym bez recepty. Mnóstwo ludzi cierpi także na dolegliwości związane z niestrawnością. Bardzo ważne jest wówczas wspomaganie pracy wątroby. Wątrobę może wspomóc Hepaslimin. Ceniony Hepaslimin nie tylko pomaga wątrobie, ale dodatkowo upraszcza proces trawienia treści pokarmowej. Pracę przewodu pokarmowego skutecznie wspomaga także Iberogast. Ceniony Iberogast jest środkiem ziołowym -

Inne artykuły

Zdrowe, mocne i lśniące zęby to nasz kapitał na całe życie

kobieta
Napisane przez: DER-MED
Na podstawie danych z: DER-MED
Przysługuje im się więc niezwykła troska, jednakże nie na okrągło stosujemy się do tej metody. W sytuacji gdy już stan zębów nam osobiście zaczyna przeszkadzać, bierzemy się w wreszcie za reaktywowanie im jak najbardziej dobrego stanu.
20/01/08, 07:33:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.