Urlop nad wodą to świetna rzecz - każdy wyszuka jakieś zajęcie idealne dla siebie i wobec tego spędzi dobrze czas

Jeśli mieszkamy blisko jeziora lub rzeki, albo wybieramy się tam na urlop, to trzeba wcześniej podumać o zagwarantowaniu jakiejś przyjemności dla siebie i bliskich.


Jednym z uwielbianych przez Polaków działań jest pływanie kajakiem albo - zobacz szczegóły rowerkiem wodnym.


Kajaki to rewelacyjny pomysł, aby samemu albo z liczniejszą ekipą cieszyć się latem, wodą i urlopem. Wypożyczanie kajaków nie jest bynajmniej drogą rzeczą. Szczególnie jeśli zdecydujemy się na spływ rodzinny - im więcej ludzi, tym jest korzystniej. Możemy obmyślić calutki dzień atrakcji włącznie z odpoczynkiem gdzieś na łące przy małej przystani. Tam mamy szansę odpocząć na trawie i przyrządzić sobie miły piknik. Droga z powrotem może nam minąć w beztroskiej atmosferze przy pięknym zachodzie słońca.


sklep
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Wypożyczanie kajaków trzeba zacząć od sprawdzenia kilku ofert. Warto porównać kwoty, ale także długość wypożyczenia - czy jest to 5 czy przykładowo kilkanaście godzin. Nie zapominajmy również, żeby być pewnym, że nie będziemy musieli dodatkowo zapłacić za wiosła kajakowe (ciekawy: czytaj w serwisie) oraz kamizelki. Jeżeli natomiast nie mamy ochoty płynąć w pojedynkę, ponieważ wydaje nam się to nazbyt dużą odpowiedzialnością, to możemy dopytać w wypożyczalni o zorganizowane spływy. Ma je w swojej ofercie większość klubów kajakowych pomiędzy majem, a wrześniem.


Inne artykuły

Masz dość paskudnej pogody i deszczowych dni w trakcie urlopu? Już teraz poszukaj wakacji na Dominikanie!

dominikana
Napisane przez: Jorge from Brazil
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Ferie letnie są czasem wypoczynku, relaksu , a także nagromadzenia werwy na cały najbliższy rok. Jednak, gdy bukujemy wczasy nawet na parę miesięcy przed zaplanowanym terminem nie jesteśmy w stanie przewidzieć jaka będzie aura, a to naturalnie ona jest w ogromnym stopniu czynnikiem, jaki zapewnia, iż spędzimy naprawdę niepowtarzalny czas.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.