Urlop nad wodą to świetna rzecz - każdy wyszuka jakieś zajęcie idealne dla siebie i wobec tego spędzi dobrze czas

Jeśli mieszkamy blisko jeziora lub rzeki, albo wybieramy się tam na urlop, to trzeba wcześniej podumać o zagwarantowaniu jakiejś przyjemności dla siebie i bliskich.


Jednym z uwielbianych przez Polaków działań jest pływanie kajakiem albo - zobacz szczegóły rowerkiem wodnym.


Kajaki to rewelacyjny pomysł, aby samemu albo z liczniejszą ekipą cieszyć się latem, wodą i urlopem. Wypożyczanie kajaków nie jest bynajmniej drogą rzeczą. Szczególnie jeśli zdecydujemy się na spływ rodzinny - im więcej ludzi, tym jest korzystniej. Możemy obmyślić calutki dzień atrakcji włącznie z odpoczynkiem gdzieś na łące przy małej przystani. Tam mamy szansę odpocząć na trawie i przyrządzić sobie miły piknik. Droga z powrotem może nam minąć w beztroskiej atmosferze przy pięknym zachodzie słońca.


sklep
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Wypożyczanie kajaków trzeba zacząć od sprawdzenia kilku ofert. Warto porównać kwoty, ale także długość wypożyczenia - czy jest to 5 czy przykładowo kilkanaście godzin. Nie zapominajmy również, żeby być pewnym, że nie będziemy musieli dodatkowo zapłacić za wiosła kajakowe (ciekawy: czytaj w serwisie) oraz kamizelki. Jeżeli natomiast nie mamy ochoty płynąć w pojedynkę, ponieważ wydaje nam się to nazbyt dużą odpowiedzialnością, to możemy dopytać w wypożyczalni o zorganizowane spływy. Ma je w swojej ofercie większość klubów kajakowych pomiędzy majem, a wrześniem.


Inne artykuły

Jak skutecznie dbać o swoją sylwetkę? Nie rób niczego na własną rękę!

kreatyna activlab
Napisane przez: Cameron Aubernon
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nowy rok to zazwyczaj czas, gdy obiecujemy sobie, iż zaczniemy stale ćwiczyć i dobrze się odżywiać - to chyba jedno z najbardziej modnych postanowień noworocznych. Aby w tym roku wytrwać w tym postanowieniu, a równocześnie zbudować odpowiednią formę na najbliższe wakacje, zdecydowanie powinieneś zabrać się za swe ciało kompleksowo.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.