Na czym polega labioplastyka?

Zbyt duże bądź niesymetryczne wargi sromowe mogą być przyczyną wielu dolegliwości utrudniających codziene funkcjonowania, a poza tym z uwagi na nieestetyczny wygląd często prowadzą do kompleksów oraz intymnych problemów z związku.


Koktajle Grey Goose
Napisane przez: Grey Goose
Na podstawie danych z: Grey Goose


salony
Napisane przez: Torsten Mangner


Przyczyny niepoprawnej budowy warg sromowych mogą być różne, jednak najczęściej są to uwarunkowania genetyczne, uszkodzenia powstające na skutek porodu naturalnego lub po prostu starzenie się tej okolicy ciała. Skuteczną metoda na pozbycie się tego problemu jest labioplastyka.


słońce
Napisane przez: Tempur
Na podstawie danych z: Tempur


Labioplastyka bądź inaczej plastyka krocza to zabieg, który wykonuje się poprzez cięcie chirurgiczne lub przy użyciu laserowa. W zależności od rodzaju deformacji, modeluje się wargi w obrębie kształtu i wielkości. Obecnie bardziej preferowana jest metoda laserowa, gdyż pozwala zminimalizować utratę krwi, a dzięki temu zabieg staje się mniej inwazyjny. Ponadto, zabieg z użyciem lasera nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji i właściwie zaraz po zabiegu można powrócić do normalnego funkcjonowania, trzymając się zaleceń lekarza. Przez kilka tygodni niewskazane są kontakty seksualne i wysiłek fizyczny. Po zabiegu labioplastyki występuje opuchlizna oraz ból okolicy zabiegowej.


Inne artykuły

Wiosna to czas, kiedy czujemy się wycieńczeni i często jesteśmy narażeni na różne infekcje

sen
Napisane przez: Commander, U.S. 7th Fleet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wiosna to cudowny czas, gdy świat budzi się z zimowego snu. Jednakże mimo słońca i coraz wyższej temperatury, my nierzadko jesteśmy znużeni. Przyplątują się do nas również różne przeziębienia.


Jednym z najnowocześniejszych laserów wykorzystywanych do plastyki krocza oraz innych zabiegów z dziedziny ginekologii estetycznej jest laser o nazwie MonaLisa Touch. Jeżeli interesuje nas laserowa labioplastyka Katowice, Warszawa, Kraków bądź inne duże miasta to miejsca, gdzie bez trudu wyszukamy renomowaną klinikę specjalizującą się w medycynie estetycznej, a konkretnie ginekologii estetycznej.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.