Dzięki kamerze sportowej można efektywnie filmować swoje sukcesy sportowe

Sport jest hobby emocjonującym i interesującym, gwarantuje wiele interesujących przeżyć. Pewnym sportowcom zależy na tym, by swoje sukcesy sportowe filmować i móc później podziwiać na spokojnie, wymieniać się doświadczeniami z innymi wyczynowcami lub po prostu mieć pamiątkę. W takiej chwili doskonale spisują się kamery sportowe. Stają się one dobrym wyborem w wypadku sportów ekstremalnych, jak wspinaczka skałkowa, spływy pontonowe czy skoki na bungee.

Sporty wodne
Napisane przez: chris walker
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Dlaczego akurat ten model? Wydawać by się mogło, że do zapisywania ekscesów sportowych całkowicie starczy normalna kamera. Z pewnością byłoby to faktem w przypadku uwieczniania z trybun meczu koszykówki, jednak gdy rozchodzi się o sporty ekstremalne, optymalnym rozwiązaniem okaże się profesjonalna kamera sportowa. Jej parametry użytkowe sprawiają, że jest ona wytrzymała na wpływ czynników atmosferycznych, jak woda czy ostre promieniowanie. Poza tym kamera sportowa posiada funkcję montażu na kasku, kierownicy motocykla lub nartach, co pozwala uchwycić obraz z doskonałej i bardzo wiernej perspektywy.

Inne artykuły

Granie w darta, czyli w lotki inaczej rzutki, jako jedna z najbardziej lubianych rozrywek w czasie wspólnego wyjścia do pubu.

rzutki
Napisane przez: John Jones
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Gra w darta, tzw. w lotki inaczej rzutki, to jedna z ulubionych rozrywek w czasie wspólnego wypadu do pubu na piwo. Gra uprzyjemnia chwile wspólnie spędzany z przyjaciółmi, ale też pozwala pobawic się czy przerwać nie fajną ciszę, kiedy zakończą się tematy do rozmowy. Dla właścicieli pubów, rzutki to też sposób na sciagniecie do lokum większej liczby odwiedzających – dzięki urządzanym zawodom, ci którzy posidają wyjątkowo celne oko i potrafią rzucać pod właściwym kątem i z dobrą siłą, dostają wygrane, przeważnie w postaci w talonu, a bywa nawet gotówki.


Akcesoria Sony nadal najchętniej wybierane Wybór kamery sportowej jest sprawą dosyć skomplikowaną, gdyż od wybranego sprzętu zależy jakość obrazu oraz możliwości filmowania. Im porządniejszy sprzęt, tym lepiej odda on ekstremalne przygody, jakie przytrafią się sportowcowi. Przy kupnie kamery należy zwrócić uwagę na prędkość, z jaką nagrywany jest film, jak również czy sprzęt jest wyposażony w elektroniczny stabilizator obrazu. Oczywiście kamera musi być wodoszczelna. Wśród kamer sportowych znacząco wyróżniają się akcesoria Sony, do których wielu użytkowników ma duże zaufanie.

Kamera stworzona z myślą o ekstremalnym sporcie
Fachowcy są jednakże jednomyślni, że najlepsze kamery sklep detektywistyczny gatunku Point-of-View, tworzy firma GoPro, twórca kamer sportowych z serii Hero. Wydany w roku 2014 model GoPro Hero 4 black charakteryzuje się wybitnymi walorami, które plasują go w ścisłej czołówce. Kamera ta jest dość droga, jednak może pochwalić się bardzo dobrymi cechami, na przykład wysoką prędkością zapisu obrazu w dobrej jakości, elektronicznym stabilizatorem obrazu, Wi-Fi, Bluetooth oraz wyświetlaczem dotykowym.
22/08/13, 07:38:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.